Site Feedback

Drugi

 

Mieszkam w duże mieszkanie w Pekinu. Mam trzy pokoje w moim mieszkaniu. Mój pokój jest bardzo mały. W pokoju jest wygodna łóżka. Na łóżku są prześcieradło, poduszka i kołdra Blisko łóżki jest lampa. Lampa jest żółta. Są też duży stół i krzesło. Krzesło jest nowe ale stół jest bardzo stary. Kiedy mam pracować albo studiować, siedzę na krześle. Lubię bardzo czytać, więc mam też kilka książek w swoim pokoju. Mój pokój nie jest za duży, ale bardzo wygodny. Lubię swój pokój.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Drugi tekst

  Mieszkam w dużym mieszkaniu w Pekinie. W moim mieszkaniu są trzy pokoje. Mój pokój jest bardzo mały. W pokoju jest wygodne łóżko. Na łóżku jest prześcieradło, poduszka i kołdra. Blisko łóżka jest lampa. Lampa jest żółta. Jest  tam też duży stół i krzesło. Krzesło jest nowe, ale stół jest bardzo stary. Kiedy mam pracować albo uczyć się, siedzę na krześle. Lubię bardzo czytać, więc mam też kilka książek w swoim pokoju. Mój pokój nie jest za duży, ale bardzo wygodny. Lubię swój pokój(go).

   

  studiować = be a student (college or university)

  uczyć się = learn

  Drugi (tekst?)

  Mieszkam w dużym mieszkaniu w Pekinu. W moim mieszkaniu  trzy pokoje. Mój pokój jest bardzo mały. W pokoju jest wygodne łóżko. Na łóżku znajduje się prześcieradło, a także poduszka i kołdra. Blisko łóżka jest lampa. Lampa jest żółta. W pokoju znajduje się też duży stół i krzesło. Krzesło jest nowe, ale stół jest bardzo stary. Kiedy mam pracować albo studiować (uczyć się), siedzę na krześle. Bardzo lubię czytać, więc mam też kilka książek w swoim pokoju. Mój pokój nie jest za duży, ale bardzo wygodny. Lubię swój pokój.

   

     Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More