Site Feedback

Moje plany na latem

Mój kontrakt następnym tygodniu będzie skonczyć. Po skonczę tutaj pojadę do mojego dziadka. Całe lato będę zostać u nich. Następnym miesiącu pojadę do Londynu w Anglii. Będę spędzić jeden tydzien tam. Mam kolegę w Londynie i kiedy jestem w Londynie będę je odwiedzał. Bardzo dawno nie spotykałem z nimi, więc oczekiwać niecierpliwe spotykanie z nimi. Boję się że w Londynie będzie bardzo drogi dlaczego tilko będzie tam na jeden tydzien.

Pierwszego sierpnia pojadę do Moskwy. Tam też mam kolegę z Australii. Pojadę do Moskwy od Warszawy pociągiem. Pociąg pojedzie przez Biaołoruś, więc muszę załatwić wisy do Rosji i do Białorosji. Jeszcze nie załatwiłem. Będę wracać samolotem przez Ryga, stolica Łotwy. Kiedy jestem w Moskwy, będę zostać u mojego kolegi.

Nie byłem w Londynie i Moskwy, więc jestem ciekawy jak będzie. Po wycieczki do Rosji chyba nie będę miał wystarczyjący pieniądze, więc będę zostać u mojego dziadzka. Latem też będę szukał pracy. Ja chcę zacynać pracy w wrześniu, bo tamten czas nowy rok akademicki będzie zaczynać. Mam na dzieję mogę kontynuować być nauczycielem w po wakacji.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Moje plany na lato

  Mój kontrakt w następnym tygodniu się skonczy. Po skonczeniu tutaj pojadę do mojego dziadka. Całe lato zostanę u nich.W następnym miesiącu pojadę do Londynu, do Anglii.Spędzę tam jeden tydzien. Mam kolegę w Londynie i kiedy już tam dotrę, będę Go odwiedzał. Bardzo dawno nie widziałem się z nimi, więc oczekuję niecierpliwe spotykania z nimi. Boję się, że w Londynie będzie bardzo drogo, dlatego będę tam tylko jeden tydzien.

  Pierwszego sierpnia pojadę do Moskwy. Tam też mam kolegę, który jest z Australii. Wyruszę pociągiem z Warszawy. Jechać będę przez Biaołoruś, więc muszę załatwić wizę do Rosji i do Białorusi. Jeszcze nie załatwiłem. Będę wracać samolotem przez Rygę, stolicę Łotwy. Kiedy będę w Moskwie, zatrzymam się u mojego kolegi.

  Nie byłem jeszcze w Londynie i Moskwie, więc jestem ciekawy jak będzie. Po wycieczce do Rosji chyba nie będę miał wystarczyjąco pieniędzy, więc zostanę u mojego dziadzka. Latem będę też szukał pracy.Chcę zacząć pracę ww wrześniu, bo wówczas zaczyna się nowy rok akademicki.Mam nadzieję, że będę mógł być wciąż nauczycielem po wakacjach.

  Moje plany na lato

  Mój kontrakt kończy się w następnym tygodniu będzie skonczyć. Po skonczę tutaj Po ukończeniu kontraktu pojadę do mojego dziadka. Całe lato będę zostać u nich  zostanę u niego. W następnym miesiącu pojadę do Londynu w Anglii. Spędzę tam jeden tydzien tam. Mam kolegę w Londynie i kiedy jestem tam będę w Londynie odwiedzę go. Bardzo dawno nie spotykałem z nimi go nie widziałem, więc oczekiwać czekam niecierpliwe na spotkanie z nim. Boję się, że w Londynie będzie bardzo drogo, dlatego pozostanę tam tylko przez tydzień.

  Pierwszego sierpnia pojadę do Moskwy. Tam też mam kolegę z Australii. Pojadę pociągiem z Warszawy do Moskwy. Pociąg pojedzie przez Białoruś, więc muszę załatwić wizy do Rosji i do Białorusi. Jeszcze tego nie załatwiłem. Będę wracać samolotem przez Rygę, stolicę Łotwy. Kiedy jestem w Moskwie, będę zostać mieszkam u mojego kolegi. (Kiedy przyjadę do Moskwy zostanę u mojego kolegi) 

  Nie byłem (nigdy) w Londynie, ani Moskwie, więc jestem ciekawy jak to będzie. Po wycieczce do Rosji chyba nie będę miał wystarczyjąco dużo pieniędzy, więc będę zostać zostanę u mojego dziadzka. Latem też będę szukał pracy. Chcę zacynać zacząć pracę w wrześniu, bo tamten czas nowy rok akademicki będzie zaczynać  ponieważ wtedy rozpocznie się nowy rok akademicki. Mam nadzieję, że będę mógł mogę kontynuować być pracę nauczyciela w po wakacjach.

   

  Have a nice holiday!

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More