Site Feedback

Мій день

Мій день
Сьогодні я встав дуже рано Я завжди встаю рано щоб почитати книги це моє либимое заняття. Приємно вранці вийти у двір на вулицю і відчути приємний аромат квітів. У мене є кролики і я повинен дати їм свіжої трави Поки ще не зійшло сонце я повинен встигнути полити грядки. Сьогодні буде сонячний день.Я і мій друг збираємося поїхати на рыбалку.Я вже накопав черв'яків, приготував гумовий човен і намет. Коли ми зловимо рибу то потім розведемо багаття і зваримо рибний суп. Я думаю відпочинок на природі найкращий.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Мій день

  Мій день
  Сьогодні я прокинувся дуже рано. Я завжди прокидаюся рано, щоб почитати книги. Це моє улюблене заняття. Приємно вранці вийти на подвiр'я на вулицю i (та) відчути приємний аромат квітів. У мене є кролики і менi потрiбно дати їм свіжої трави. Поки ще не зійшло сонце, я повинен встигнути полити грядки. Сьогодні буде сонячний день. Я і мій друг збираємося поїхати на риболовлю. Я вже накопав черв'яків, приготував гумовий човен і намет. Коли ми зловимо рибу, то потім розведемо багаття і зваримо рибний суп. Я думаю, відпочинок на природі найкращий.

   

  Мені теж подобається рибалити:)

    Мій день

  Мій день
  Сьогодні я встав дуже рано Я завжди встаю рано, щоб почитати книги. Це моє либимое улюблене заняття. Приємно вранці вийти у двір на вулицю на подвір'я і (та) відчути приємний аромат квітів. У мене є кролики і я повинен [краще сказати "маю"] маю дати їм свіжої трави. Поки ще не зійшло сонце я повинен [краще сказати "маю"] маю  встигнути полити грядки. Сьогодні буде сонячний день. Я і мій друг збираємося поїхати на рибалку ("риболовлю". Рибалка - означає також "рыбак"). Я вже накопав черв'яків, приготував гумовий човен і намет. Коли ми зловимо рибу то потім розведемо багаття і зваримо рибний суп. Я думаю, відпочинок на природі найкращий.

   

  Дуже класно!

   

   

   

   

   

   

   

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Ukrainian

  Show More