Site Feedback

ЛГБТ

Сьогоднi хочу щось написати на спірну тему. (Насправдi, для мене вона ніяк не спірна, але у Східній Європі - це зовсім з іншої опери!)

Отже, ЛГБТ-спільнота. Я зараз перебуваю в Польщі, у центрі Варшави, і зовсім випадково потрапила на гей-параду. Все так цивілізовано пройшло, без драків і відкритої ненависті. Чому не можна поставити такі паради в Києві чи в Москві? (У Києві, до речi, перешкод трошки менше, ніж у Росії.)

Коли я жила в Росії, мені сказали, що гомосексуальність - хвороба, або що цi людини просто ще не знайшли свою другу половину протилежної статі. Ще часто зустрічала ставлення псевдо-толерантності, типу, "Це нормально, але якщо мій син опинився геєм, я б звернув йому шию!"

Чому?! Ми всі гідні рівних прав і поваги. Живучі в Нью-Йорку, легко сприймати таке ставлення, як належне. Половина, буквально половина, моїх колег - геї, і багато з них ще перебувають в офіційному шлюбі.

Мені було б цікаво почути ваші думки i ставлення до ЛГБТ-спільноті.

Share:

 

9 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  ЛГБТ

  Сьогоднi хочу щось (or better дещо) написати на спірну (or better дискусійну) тему. (Тому що у Східній Європі загальноприйнятий погляд відрізняється від мого!) (The issue may be 'діскусійний' amongst the group of people, but not 'для мене'.)

  Отже, ЛГБТ-спільнота. Я зараз перебуваю в Польщі, у центрі Варшави, і зовсім випадково потрапила на гей-параду. Все так цивілізовано пройшло, без бійок і відкритої (or better відвертої) ненависті. Чому не можна провести такі паради в Києві чи в Москві? (У Києві, до речi, перешкод трошки менше, ніж у Росії.)

  Коли я жила в Росії, мені сказали, що гомосексуальність - хвороба, або що цi людини просто ще не знайшли свою другу половину протилежної статі. Ще часто зустрічала ставлення псевдотолерантності. Типу, "Це нормально, але якщо мій син виявився б геєм, я б звернув (or better скрутив) йому шию!"

  Чому?! Ми всі гідні рівних прав і поваги. Живучи в Нью-Йорку, легко сприймати таке ставлення, як належне. Половина, буквально половина, моїх колег - геї, і багато з них ще й перебувають в офіційному шлюбі.

  Мені було б цікаво почути ваші думки i ставлення до ЛГБТ-спільноті.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Ukrainian

  Show More