Site Feedback

Tuhaf bir gün

Bir süre sonra arkadaşım evlenecek. Ben nedimesi olmak istedi. Anlaştık. Sonra, Türkiyede bir iş bulandım. Yani, düğüne için İngiltere’ye geri dönmem gerek. “Emin değilim, problemler olabilir“ dedim. Çok kızgın oldu. Ben çok yanlış birsey yaptığım biliyorum. Ama asla emin olmaz.

Neyse, konuştuk, ve sesi mutlu geliyordu. Ama, erkek arkadaşı kızgın hala, ve söylederken ben ağlımayı başladım, telefonım kapattı. Umarım yarın uzgun olmayacaklar. Düğüne gitmek çok istiyorum hala.

Sonra, üniversiteden mezun oldum. Birinci oldum, yani en hızlı sonuç aldım. Birinci “A+“ gibi. Birkaç arkadaşlarım da birinci oldu. Çok sevindim.

Akşam erkek arkadaşımdan ayrılmayı calıştım. Zordu. Uzgun olmadı. Bende uzgun olmadım. Bence yorulduk. Bittirmek istiyorduk. En sonunda, ayrıldık.

Tuhaf bir gün, dediğim gibi.

Share:

 

2 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Tuhaf bir gün

  Bir süre sonra arkadaşım evlenecek. Benim nedimesi olmamı istedi. Anlaştık. Sonra, Türkiyede bir iş buldum. Yani, düğün için İngiltere’ye geri dönmem gerek. “Emin değilim, problemler olabilir“ dedim. Çok kızgındı. Ben çok yanlış birsey yaptığımı biliyorum. Ama asla emin olamam.

  Neyse, konuştuk, ve sesi mutlu geliyordu. Ama, erkek arkadaşı kızgın hala, ve konuşurken ben ağlamayı başladım, telefonumu kapattım. Umarım yarın uzgun olmazlar. Düğüne gitmek çok istiyorum hala.

  Sonra, üniversiteden mezun oldum. Birinci oldum, yani en hızlı sonucu aldım. Birinci “A+“ gibi. Birkaç arkadaşım da birinci oldu. Çok sevindim.

  Akşam erkek arkadaşımdan ayrılmaya calıştım. Zordu. üzülmedi. Ben de üzülmedim. Bence yorulduk. Bitirmek istiyorduk. En sonunda, ayrıldık.

  Tuhaf bir gün, dediğim gibi.

  Tuhaf bir gün

  Bir süre sonra arkadaşım evlenecek. Benden nedimesi olmami istedi. Anlaştık. Sonra, bir is  icin Türkiye'ye  geldim.(su anda turkiyedesiniz) Yani, düğüne için İngiltere’ye geri dönmem gerekiyor. “Emin değilim, problemler olabilir“ dedim. Çok kızdi oldu. Ben, çok yanlış birsey yaptığım biliyordum. Ama asla emin olamayiz

  Neyse, konuştuk, ve sesi mutlu geliyordu. Ama, erkek arkadaşı kızgın hala, ve söyle derken ben ağlamaya başladım, telefonu kapattı. Umarım yarın uzgun olmazlar. Düğüne gitmeyi hala çok istiyorum. 


  Sonra, üniversiteden mezun oldum. Birinci oldum, yani en hızlı sonuç aldım. Birinci “A+“ gibi. Birkaç arkadaşlarım da birinci oldu. Çok sevindim.

  Akşam erkek arkadaşımdan ayrılmayı calıştım. Zordu. Uzulmedi. Ben de uzulmedim. Bence yorulduk. Bittirmek istiyorduk. En sonunda, ayrıldık.

  Tuhaf bir gün, dediğim gibi.

   

  Gayet guzel bir yazi :))

   

   

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More