Site Feedback

Orchestr na trávě

Včera v Krasnoyarsku byl otevřen festival '' Orchestr na trávě ''. Možná pro druhé země a státy podobné festivaly nejsou uníkátní, ale pro moji město to je bezprecedentní událost. Tato akce je organizovana pomocí prospěšného fondu Prohorova. Od r. 2011 každé léto orchestr z mládých hudebníků pod širým nebem hráje klasickou hudbu pro všechno.

Share:

 

5 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Orchestr na trávě

  Včera byl v Krasnoyarsku byl otevřen festival '' Orchestr na trávě ''. Možná pro druhé země a státy podobné festivaly nejsou uniíkátní, ale pro mojei město to je bezprecedentní událost. Tato akce je organizovanaá pomocí prospěšného (jak je to v ruštině, prosím?) fondu Prohorova. Od r. 2011 každé léto orchestr z mláadých hudebníků pod širým nebem hráaje pod širým nebem klasickou hudbu pro všechny.

  Orchestr na trávě

  Včera v Krasnoyarsku byl otevřen festival '' Orchestr na trávě ''. Možná pro druhé země a státy podobné festivaly nejsou uníkátní, ale pro moji město to je bezprecedentní událost. Tato akce je organizovana pomocí prospěšného fondu Prohorova. Od r. 2011 každé léto orchestr z mládých hudebníků pod širým nebem hráje klasickou hudbu pro všechny.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More