Site Feedback

В поході

Як то раз ми з друзями зібралися в похід з ночівлею. Ми дійшли до потрібного місця і розвели багаття. Один з моїх друзів порадив перш ніж ставити намет розвести ще другий багаття. Для чого? Коли дрова прогарели і залишилися невеликі вугілля тоді це місце ми засипали піском. Після цього на цьому місці ми поставили намет. Пісок поступово нагрівався і у наметі ставало тепло. Хоча влітку сибірські ночі холодні , у наметі нам було тепло. Добре коли є поруч з тобою той хто може дати хороші поради. Ми дуже гарно провели час.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  В поході

  Як то раз     Одного разу ми з друзями зібралися в похід з ночівлею. Ми дійшли до потрібного місця і розвели багаття. Один з моїх друзів порадив перш ніж ставити намет розвести ще другий одне багаття. Для чого? Коли дрова прогарели прогоріли і залишилися невеликі невеличкі вугілля вуглики, тоді це місце ми засипали піском і поставили на ньому намет.Після цього на цьому місці ми поставили намет. Пісок поступово нагрівався і у наметі ставало тепло. Хоча влітку сибірські ночі холодні , у наметі нам було тепло. Добре коли є поруч з тобою той хто може дати хороші  корисні (слушні)поради. Ми дуже гарно провели час.Ми чудово провели час.

  В поході

  Як то раз (одного разу, колись) ми з друзями зібралися в похід з ночівлею. Ми дійшли до потрібного місця і розвели багаття. Один з моїх друзів порадив перш ніж ставити намет розвести ще друге (або - ще одне) багаття. Навіщо? Коли дрова згоріли і залишилися невеликі вуглини, тоді це місце ми засипали піском. Потім на цьому місці ми поставили намет. Пісок поступово нагрівався, і в наметі ставало тепло. Хоча влітку сибірські ночі холодні, у наметі нам було тепло. Добре, коли поруч з тобою є (порядок слів) той, хто може дати хороші поради. Ми дуже гарно провели час.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Ukrainian

  Show More