Site Feedback

Čínsky cestovný ruch

Čína je jedna krajina s veľkom uzemiom a dlhou historiou. Má pekná prirodná krása a veľa kulturných pämiatkov a mnohé pestré kultury. Cestovné zdroji sú bohaté. Najmä po politike „otvoriť dvere na svete“ čínká ekonomika za každého roka narastátakmer 10 percentov. Veľký rozvoj na každej oblasti a zvyšenie ľudtskej životnej úrovne sú silný zaklad čínskeho cestovneho ruchu. Rozvoj ekonomiky a prosperita trhu a otvorená politika a positivný vzťah s ostatými krajinami sú dobré podmienky rozvoja čínskeho cestovneho ruchu. Čísnska vlada davá veľku pozornosti na rozvoj cestovneho ruchu. Zameria sa na cestovný ruch ako kľučová časť terciárneho sektora, nepretržite rozvíja Cestovné zdroji, zlepší cestovné zariadenie a kvalita služieb, čo posúva rýchly rozvoj domácieho a medzinarodného cestovneho ruchu. S vyšeniom ľudtskej životnej úrovne, počet osôb, ktoré cestuje do cudzich krajín, narastá v každej roku, čo tiež prinesie rozvoju medzinarodný cestovný ruch novú vitalitu.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Čínsky cestovný ruch

  Čína je jedna krajina s veľkom uzemiom a dlhou historiou. (s veľkým územím a dlhou históriou)

  Má pekná prirodná krása a veľa kulturných pämiatkov a mnohé pestré kultury. (Má veľa prírodných krás, kultúrnych pamiatok a mnoho rozmanitých kultúr)

  Note: You cannot say "pekná krása", because both has the same meaning. you can say "pekná príroda" alebo "prírodné krásy"

  Cestovné zdroji sú bohaté. (zdroje) Najmä po politikeotvoriť dvere na svete“ (najmä po zavedení politiky "otvorenie Číny svetu") čínká ekonomika za každého roka narastá takmer 10 percentov. (čínska ekonomika každý rok narastie takmer o 10 percent/ rastie tempom 10 percent za rok)

  Note: "otvorenie Číny svetu" is a fixed term.

  Veľký rozvoj na (v) každej oblasti a zvyšenie ľudtskej životnej úrovne (zvýšenie životnej úrovne/ zvýšenie životnej úrovne obyvateľstva) sú silný zaklad (silným základom) čínskeho cestovneho ruchu.

  Rozvoj ekonomiky a (,)prosperita trhu a (,) otvorená politika a positivný (pozitívny) vzťah s ostatými (ostatnými) krajinami sú dobré podmienky rozvoja čínskeho cestovneho ruchu. (tvoria dobré podmienky pre rozvoj cestovného ruchu)

  Note: when you name more things, it is better to divide them by comma "," and use "a" only before the last word.

  Čísnska vlada davá veľku pozornosti na rozvoj cestovneho ruchu.

  (Better: Čínska vláda kladie veľký dôraz na rozvoj cestovného ruchu)

  Zameria sa na cestovný ruch ako kľučová časť terciárneho sektora (zameriava sa na cestovný ruchu ako na klúčovú oblasť terciárneho sektora), nepretržite rozvíja Cestovné zdroji, zlepší cestovné zariadenie a kvalita služieb, čo posúva rýchly rozvoj domácieho a medzinarodného cestovneho ruchu.

  Note: what do you mean by "cestovné zdroje"?

  (zlepšuje zariadenie a kvalitu služieb, čím dochádza k rýchlemu rozvoju domáceho a medzinárodného cestovného ruchu)

  S vyšeniom ľudtskej životnej úrovne, počet osôb, ktoré cestuje do cudzich krajín, narastá v každej roku, čo tiež prinesie rozvoju medzinarodný cestovný ruch novú vitalitu.

  Note: "ľudská životná úroveň" does not exist, better use only "životná úroveň"

  (so zvýšením životnej úrovne a počtu ľudí, ktorí cestujú do zahraničia každý rok narastá, čo tiež prináša rozvoju medzinárodného cestovného ruchu novú vitalitu).

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Slovak

  Show More