Site Feedback

Ahojte všetci:)

 

Ahojte všetci:)
Volám sa Elena, som z Ruska a učím sa po slovensky. Rozumiem už dobre, ale píšem s chybami a rozprávam zle. Preto som tu a budem pokračovať v tejto slovenčine. Predtým som cvičila na livemocha, ale pred niekoľkými dňami sa na tejto stránke objavila nová verzia. Bola som z toho veľmi zúfalá, lebo táto nová verzia je celkom nanič. Sú tam odteraz len jednoduché cvičenia pre začiatočníkov, a už sa nedá, ako predtým, písať čokoľvek. Teraz treba písať, napríklad, čiselká písmenkami alebo niečo také podobné. Možno v populárnejších, ako slovenčina, jazykoch, je to lepšie, to neviem. Ale tuším, že táto nová verzia sa nepáčila nielen mňe, lebo dnes som dostála list, kde sa hovorí, že ešte niekolko mesiacov budu existovať dve verzie. Avšak, je to len na kratkú dobu, preto som si začala hľadať nejakú alternatívu a našla som túto stránku. Ešte neviem, ako mi to tu dopadne a dúfam, že bude to v pohode. Dúfam, že aj tu sú ludia, ktorí opravia moje chyby, a budem za to veľmi vďačná. Vždy rada pomôžem z ruštinou, ak niekto ju potrebuje.

Share:

 

12 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Ahojte všetci:)

  Ahojte všetci:)
  Volám sa Elena, som z Ruska a učím sa po slovensky. Rozumiem už dobre, ale píšem s chybami a rozprávam zle. Preto som tu a budem pokračovať v tejto slovenčine(лучше сказать v učení slovenčiny) Predtým som cvičila na livemocha, ale pred niekoľkými dňami sa na tejto stránke objavila nová verzia. Bola som z toho veľmi zúfalá, lebo táto nová verzia je celkom nanič. Sú tam odteraz len jednoduché cvičenia pre začiatočníkov,a už sa nedá, ako predtým, písať čokoľvek. Teraz treba písať, napríklad, čiselká písmenkami alebo niečo také podobné. Možno v populárnejších jazykoch, ako slovenčina, jazykoch, je to lepšie, to neviem. Ale tuším, že táto nová verzia sa nepáčila nielen mňe mne, lebo dnes som dostála dostala list, kde sa hovorí, že ešte niekolko niekoľko mesiacov budu budú existovať dve verzie. Avšak, je to len na kratkú krátku dobu, preto som si začala hľadať nejakú alternatívu a našla som túto stránku. Ešte neviem, ako mi to tu dopadne a (лучше бы здесь было применить ale или avšak) dúfam, že to bude to v pohode. Dúfam, že aj tu sú ludia ľudia, ktorí opravia moje chyby, a budem za to veľmi vďačná. Vždy rada pomôžem z s ruštinou, ak ju niekto ju potrebuje.

  Ahojte všetci:)

  Ahojte všetci:)
  Volám sa Elena, som z Ruska a učím sa po slovensky. Rozumiem už dobre, ale píšem s chybami a rozprávam zle. Preto som tu a budem pokračovať v tejto slovenčine. Predtým som cvičila na livemocha, ale pred niekoľkými dňami sa na tejto stránke objavila nová verzia. Bola som z toho veľmi zúfalá, lebo táto nová verzia je celkom nanič. Sú tam odteraz len jednoduché cvičenia pre začiatočníkov, a už sa nedá, ako predtým, písať čokoľvek. Teraz treba písať, napríklad, čiselká písmenkami alebo niečo také podobné. Možno v populárnejších jazykoch, ako slovenčina, je to lepšie, to neviem. Ale tuším, že táto nová verzia sa nepáčila nielen mňe, lebo dnes som dostala list, kde sa hovorí, že ešte niekoľko mesiacov budú existovať dve verzie. Avšak je to len na kratkú dobu, preto som si začala hľadať nejakú alternatívu a našla som túto stránku. Ešte neviem, ako mi to tu dopadne a dúfam, že bude to v pohode. Dúfam, že aj tu sú ludia, ktorí opravia moje chyby, a budem za to veľmi vďačná. Vždy rada pomôžem z ruštinou, ak ju niekto  potrebuje.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Slovak

  Show More