Site Feedback

Dünyadaki Ülkeler (Countries of the World)

 

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyorum. Almanya'dan bir çok akrabam var. 2011 ve 2012'de Brezilya'da yaşadım. 2014'te Colombia'da okumayı amaçlıyorum. Colombia'da okuyorken, tatilde Peru'yu ziyaret etmek istiyorum. İleride Turkiyeyi ziyaret etmek istiyorum. Bana gezmem için bir şehir önerebilir misin?

Share:

 

2 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Dünyadaki Ülkeler (Countries of the World)

  Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyorum. Almanya'dan bir çok akrabam var. 2011 ve 2012'de Brezilya'da yaşadım. 2014'te Colombia'da okumayı amaçlıyorum. Colombia'da okurken, tatilde Peru'yu ziyaret etmek istiyorum. İleride Turkiyeyi ziyaret etmek istiyorum. Bana gezmem için bir şehir önerebilir misin?

   

  Istanbul'u onerebilirim sana. 

  Dünyadaki Ülkeler (Countries of the World)

   

  Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyorum. Almanya'dan (dan is not totally incorrect but 'da would be better.) bir çok birçok akrabam var. 2011 ve 2012'de Brezilya'da yaşadım. 2014'te Colombia'da okumayı amaçlıyorum. Colombia'da okuyorkenokurken, tatilde Peru'yu ziyaret etmek istiyorum. İleride (de - optional) TurkiyeyiTürkiye'yi ziyaret etmek istiyorum. Bana gezmem için bir şehir önerebilir misin?

  Harika! Gezmek için Türkiye'nin birçok şehrine gidebilirsin. Başlıca tavsiye edeceklerim: İstanbul, İzmir, Bursa, Muğla ve Antalya. Şimdiden iyi gezmeler. ;) 

  Dünyadaki Ülkeler (Countries of the World)

  Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyorum. Almanya'dan bir çok akrabam var. 2011 ve 2012'de Brezilya'da yaşadım. 2014'te Colombia'da okumayı amaçlıyorum. Colombia'da okurken, tatilde Peru'yu ziyaret etmek istiyorum. İleride Türkiyeyi ziyaret etmek istiyorum. Bana gezmem için bir şehir önerebilir misin?

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More