Site Feedback

Ben ben ben))))

Ben Rusum. Ben 27 yaşındayım. Ben kızım. Ben evliyim. Ben anneyim. Ben öğretmenim. Ben şoförüm. Ben kardeşim. Benim burcum akrep. Mevsimim sonbahar. Güzel renk kırmızı. Ben yıldızım. Ben sabırlıyım. Ben talihliyim. Ben doğalım. Ben tamamen mutluyum. Ben idealım. Ben hayalim. Aşkım Arkadaşım Moskova'da yaşıyor. Ben mertuplar yazıyorum. O adın Lilya. Arkadaşlar Oksana ve Lena var.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Ben ben ben))))

  Ben Rusum. Ben 27 yaşındayım. Ben kızım. Ben evliyim. Ben anneyim. Ben öğretmenim. Ben şoförüm. Ben kardeşim. Benim burcum akrep. Mevsimim sonbahar. Güzel renk kırmızı. Ben yıldızım. Ben sabırlıyım. Ben talihliyim. Ben doğalım. Ben tamamen mutluyum. Ben idealım. Ben hayalim. hayalperestim, ( hayal kurmayı seven kişi ) Aşkım, Arkadaşım Moskova'da yaşıyor. Ben mektuplar yazıyorum. O adın Lilya. onun Oksana ve Lena adında arkadaşları var.

  Ben ben ben))))

  Ben Rusum.27 yaşındayım. Ben kızım. evliyim.  anneyim. Ben öğretmenim. Ben şoförüm. Ben kardeşim. Benim burcum akrep. Mevsimim sonbahar. En sevdiğim renk kırmızı. Ben yıldızım. sabırlıyım. talihliyim. Ben doğalım. Ben tamamen mutluyum. idealım. Ben hayalim. Aşkım Arkadaşım Moskova'da yaşıyor. Ben ona mektuplar yazıyorum. Onun adı Lilya. Arkadaşları Oksana ve Lena var.

   

  (Bu kadar çok BEN kullanmak zorunda değilsin )

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More