Site Feedback

Hlavná úloha

 

Dennodenne pozerám slovenské seriály a robím to len kvôli práxi. Nemôžem povedať, ktoré sa mi páčia najviac, lebo vôbec nemám rada seriály. Ale predtým som si bola istá, aký je najhorší. Nazýva sa "Den a noc", a keď som si ho pozrela prvýkrát, vypla som ho po piatich minútach. Bolo to asi pred piatimi mesiacmi. Avšak, asi pred týždňom sa mi pokazil počítač, preto nemohla som sťahnuť žiadné nové diely žiadnych seriálov. Cez minulý vikend som išla vlakom do iného mesta, a cesta mi trvala asi ôsem hodín. Všetko, čo som mala v netbooku, bolo už videné, okrem dvoch dielov tohto "Den a noc", a preto som nemála na výber. Vo vlaku som sa nudila, a nezostavalo mi nič iné, ako si pozreť tieto dva diely. Mala som pravdu, bola to uplná blbosť, ale teraz sedím pri počítači a sťahujem si nové diely. Postavami tohto seriálu sú mladé chalani a dievčata, ale je tam ešte jedná úloha, o ktorej sa nedá prečitať v titulkoch.
Túto úlohu hrá Bratislava, a podľa mňa je tá úloha hlavnou. Je v tomto seriále veľa scén, kde niet žiadnych hercov, sú tam len ulice mesta. Keď to vidím, mám veľmi zvlaštný pocit, je to zaroveň radosť a smutok. Tešila som sa, že zasa vidím znamé miesta, a bolo mi smutno, že nie som tam. Videla som tú istú zastávku, kde pred troma mesiacmi som sedela a čakala. Videla som nábrežie, mosty, pamätníky, a všetko bolo znamé a oblubené, dokonca aj paneláky. Vôbec netuším, kedy tam pôjdem nasledujucí krát, lebo ľudia veľmi dobre vedia jednoduché veci premeniť na komplikované. Ani ja nie som výnimkom. Preto zatial sedím pri počítači a sťahujem si tento hlupý seriál.

Share:

 

2 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  ... a robím to len kvôli praxi.

  Nemôžem Neviem povedať, ktoré sa mi páčia najviac, ...

  Ale predtým som si bola istá, aký ktorý (ktorý - jeden zo seriálov, aký - aký druh seriálu) je najhorší.

  Nazýva sa "Deň a noc", a keď ...

  Avšak, (čiarka za slovíčko avšak nepatrí, nejde o spojenie dvoch viet, oddelenie príadvného mena ...) asi pred týždňom sa mi pokazil počítač, preto som nemohla som sťahnuť stiahnuť žiadné nové diely žiadnych seriálov.

  Cez Minulý vikend som išla vlakom do iného mesta, (spojka a spája dve rovnocenné vety, takže sa čiarka nepoužíva) a cesta mi trvala asi osem hodín.

  Všetko, čo som mala v netbooku, bolo už videné som už videla, okrem dvoch dielov tohto "Deň a noc",  a preto som nemala na výber.

  Vo vlaku som sa nudila, a nezostávalo mi nič iné, ...

  Mala som pravdu, bola to úplná blbosť, ...

  Postavami tohto seriálu sú mladí chalani a dievčata, ...

  Je V tomto seriáli je veľa scén, kde ...

  Keď to vidím, mám veľmi zvláštny pocit, je to zároveň radosť a smútok. Tešila som sa, že zasa vidím známe miesta, a bolo ...

  Videla som tú istú zastávku, kde som pred tromi mesiacmi som sedela a čakala.

  Videla som nábrežie, mosty, pamätníky, a všetko bolo známe a obľúbené, dokonca aj paneláky. Vôbec netuším, kedy tam zniovu/nabudúce pôjdem nasledujucí krát, lebo ...

  Ani ja nie som výnimkou.

  Preto zatiaľ sedím pri počítači a sťahujem si tento hlúpy seriál.

  Hlavná úloha

  Dennodenne pozerám slovenské seriály a robím to len kvôli praxi. Neviem povedať, ktoré sa mi páčia najviac, lebo vôbec nemám rada seriály. Ale predtým som si bola istá, ktorý je najhorší. Volá sa "Deň a noc" a keď som si ho pozrela prvýkrát, vypla som ho po piatich minútach. Bolo to asi pred piatimi mesiacmi. Avšak, asi pred týždňom sa mi pokazil počítač, preto nemohla som stiahnuť žiadne nové diely žiadnych seriálov. Minulý víkend som išla vlakom do iného mesta a cesta mi trvala asi osem hodín. Všetko, čo som mala v netbooku, som už videla, okrem dvoch dielov tohto "Deň a noc", a preto som nemala na výber. Vo vlaku som sa nudila a nezostávalo mi nič iné, ako si pozrieť tieto dva diely. Mala som pravdu, bola to úplná blbosť, ale teraz sedím pri počítači a sťahujem si nové diely. Postavami tohto seriálu sú mladí chalani a dievčatá, ale je tam ešte jedna úloha, o ktorej sa nedá prečítať v titulkoch.
  Túto úlohu hrá Bratislava a podľa mňa je tá úloha hlavnou. V tomto seriáli je veľa scén, kde niet žiadnych hercov, sú tam len ulice mesta. Keď to vidím, mám veľmi zvláštny pocit, je to zároveň radosť a smútok. Tešila som sa, že zasa vidím známe miesta, a bolo mi smutno, že nie som tam. Videla som tú istú zastávku, kde som pred troma mesiacmi sedela a čakala. Videla som nábrežie, mosty, pamätníky, a všetko bolo známe a obľúbené, dokonca aj paneláky. Vôbec netuším, kedy tam pôjdem ďalší krát, lebo ľudia vedia jednoduché veci veľmi dobre premeniť na komplikované. Ani ja nie som výnimka. Preto zatiaľ sedím pri počítači a sťahujem si tento hlúpy seriál.

   

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Slovak

  Show More