Site Feedback

Tere!

Teist kord, tere! Minu nimi on Cameron, ja mina olen Ameriklane. Ma elasin ka eestis kaheks aastaks, ja tunnen ma eestist puudust. Tulin siia vebilehle et saada eestikelles praktikat, ja mõtlesin ka et saan leida sõber, kellega saan eestikeeles suhelda. Ma loodan et leian sellist söpra, sest kardan et eestikeelt läheb varsti meelest ära! Tahan natuke jurrde õppida. Soovin ka rääkida gramatiliselt õigesti. Nagu te olete juba märkanud, minu gramatikat ei ole nii hea. Noh, see oli natukene minu kohta. Palun kirjutage tagasi, aita mind eestikeeles paremini saada!

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Tere!

  Teist korda, tere! Minu nimi on Cameron, ja mina ma olen Ameriklane. Ma elasin ka Eestis kaheks aastaks, kaks aastat ja ma tunnen ma Eestist puudust. Tulin siia veebilehele, et saada eesti keele praktikat, ja mõtlesin ka, et saan leida leian sõber, kellega saan eesti keeles suhelda. Ma loodan, et leian sellist söpra sellise sõbra, sest kardan, et eesti keelt läheb varsti meelest ära! Tahan natuke jurrde juurde õppida. Soovin ka rääkida grammatiliselt õigesti. Nagu te olete juba märkanud märganud, minu gramatikat grammatika ei ole nii hea. Noh, see oli natukene minu kohta. Palun kirjutage tagasi, aita mind eesti keeles paremini paremaks saada!


  Good job, Cameron! 

  Remember that in estonian normally there is not the comma before "ja" and it has to be always before the "et". Should you have any questions, just ask. 

  Tere!

  Teist korda, tere! Minu nimi on Cameron, ja ma olen ameeriklane. Ma elasin Eestis kaks aastat, ja tunnen Eestist puudust. Tulin siia veebilehele, et saada eesti keeles praktikat, ja mõtlesin et leiaksin ka endale sõbra, kellega saaksin eesti keeles suhelda. Ma loodan et leian sellisse sõbra, sest kardan et eesti keel läheb varsti meelest ära! Tahan natuke juurde õppida. Soovin ka rääkida grammatiliselt õigesti. Nagu te olete juba märganud, minu grammatika ei ole nii hea. Noh, see oli natukene minu kohta. Palun kirjutage tagasi, aita mind eesti keeles paremaks saada!

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Estonian

  Show More