Site Feedback

Перший пост на українській мові

Я буду використовувати italki щоб зберегти і поліпшити моє знання української та російської мови. Я також в даний час вивчаю іспанську і тайську мову. Мій наступний пост буде російською, потім іспанською, а потім тайською. Я буду дуже вдячний за будь аки виправлення що ви можете надати: граматика, стиль і т.д.

Share:

 

4 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Перший пост на українській мові

  Я буду використовувати italki щоб зберегти і поліпшити моє знання української та російської мови. Я також в даний час (неправильна побудова речення) Зараз я також вивчаю іспанську і тайську мову. Мій наступний пост буде російською, потім іспанською, а потім тайською. Я буду дуже вдячний за будь-які виправлення, що ви можете надати: граматика, стиль і т.д.

  Перший пост на українській мові

  Я буду використовувати italki, щоб зберегти і поліпшити мої знання ('знання' in singular means awareness of sth, and can't be appliable to languages in this context) української та російської мови. Я також у даний час вивчаю іспанську і тайську мови(You've already used 'мови' in the prevous sentence, so it's not good to use it again here). Мій наступний пост буде російською, потім іспанською, а потім тайською. Я буду дуже вдячний за всі виправлення, що ви зробите ('надавати' is not used with a noun 'виправлення'): у граматиці, стилі і т.д.

   

  Well done, Lex. Are you roots from Ukraine or Russia?

   

  Перший пост на українській мові

  Я буду використовувати italki щоб зберегти і поліпшити моє знання української та російської мови (множина). Я також в даний час вивчаю іспанську і тайську мову. Мій наступний пост буде російською, потім іспанською, а потім тайською. Я буду дуже вдячний за будь-які виправлення, що які (хоча два "які" в одному реченні - теж не є ознакою гарного стилю) ви можете надати (тут буде більш влучним дієслово "зробити", ніж "надати"): граматика, стиль і т.д.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Ukrainian

  Show More