Site Feedback

Türkıyem :)

Türkçe o kadar da güzel konuşamıyorum ama bu dılı hakıkaten çok sevıyorum! Duygularla dolu bır dıldır, güzel bır ulkedır, ınsanlarıda güzel. Reşat Nürı Güntekının kıtaplarını da delı gıbı sevıyorum! Böyle bı not (not? :)) ) yazmak ıstedım.. Ne bılıyım.. Işte bu :)

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Türkıyem :)

  Türkçe o kadar da güzel (Türkçe) konuşamıyorum ama bu dılı (dili) hakıkaten(hakikaten) çok sevıyorum! (seviyorum) Duygularla dolu bır dıldır, (Türkiye ise) güzel bır ulkedır, ınsanlarıda güzel. Reşat Nürı Güntekın'in kıtaplarını da delı gıbı sevıyorum! Böyle bir not (not? :)) ) yazmak ıstedım.. Ne bılıyım (bileyim).. Işte bu (kadar) :)

   

  O kadar da güzel Türkçe konuşamıyorum ama bu dili hakikaten çok seviyorum! Duygularla dolu bir dildir,Türkiye ise güzel bir ülkedir,insanları da güzel.
  Reşat Nuri Güntekin'in kitaplarını da deli gibi seviyorum! Böyle bir not yazmak istedim...
  Ne bileyim.. İşte bu kadar :)

   

  Matruşka <3

  Türkiyem :)

  Türkçe O kadar da güzel Türkçe (It is better to put the object right before the relevant verb)konuşamıyorum ama bu dili hakikaten/gerçekten çok seviyorum! Türkçe duygularla dolu bir dildır,(Even though it is obvious that you are talking about "Türkçe" you cannot ommit the subjet here because the continuing part of the sentence (which is another sentence) has a subject completely different than the first one.) Türkiye ise güzel bir ülkedir/ülke. İnsanları da (adjoining particle "de" indicates location and seperated "de" particle adds "also" meaning in the sentence.) çok güzel. Reşat Nuri Günteki'nin kitaplarını da (It is better not to use "de" so much. You can remove that in the previous sentence 'İnsanları da') deli gibi seviyorum! Böyle bir not yazmak istedim.. Ne bılıyım bileyim... İşte bu :)

   

   

   

  Türkiyem :)

  O kadar da güzel Türkçe konuşamıyorum ama bu dili hakikaten/gerçekten çok seviyorum! Türkçe duygularla dolu bir dil, Türkiye ise güzel bir ülkedir/ülke. İnsanlarını da çok güzel. Reşat Nuri Günteki'nin kitaplarını da deli gibi seviyorum! Böyle bir not yazmak istedim... Ne bileyim... İşte bu :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More