Site Feedback

Ahoj, přátelé!

Teď sedím vedle počítače a ani nevím, co bych tu mohla vůbec napsat:) Mám skvělou náladu, protože jsem zrovna dokoukala na jeden velmi srandovní film, který se nazývá "We're the Millers" (v ruštině) a byla to pro mě fakt velká pecka (zábava)! Doporučuju každému zhlednout tuto komedii:) Už brzo začne studium na univerzitě, a proto si využívám poslední dny prázdnin... Těším se na školu, přestože z té výuky mám maličký strach:) Ať zvládnu všechno, co budu mít před sebou!:)

Share:

 

2 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Ahoj, přátelé!

  Teď sedím vedle počítače a ani nevím, co bych tu mohla vůbec napsat:) Mám skvělou náladu, protože jsem se zrovna dokoukala na jeden velmi srandovní film, který se nazývá "We're the Millers" (v ruštině) a byla to pro mě fakt velká pecka (zábava)! Doporučuju Doporučuji každému zhlédnout tuto komedii:) Už brzo mi začne studium na univerzitě, a proto si využívám poslední dny prázdnin... Těším se na školu, přestože z té výuky mám maličký strach:) Ať zvládnu všechno, co budu mít mám před sebou!:)

   

  Červeně jsou hrubé chyby, modře drobonosti.

  1) sloveso: dokoukat se

  2) Doporučuju: Nespisovný tvar. lepší: Doporučuji. Stejně jako: sleduji, oceňuji, miluji, žiji ...

  3) budu mít: Máš to před sebou teď, ne v budoucnosti

   

  Kromě přehlédnutelných maličkostí skvělá práce :-)

  Ahoj, přátelé!

  Teď sedím vedle počítače a ani nevím, co bych tu mohla vůbec napsat:) Mám skvělou náladu, protože jsem zrovna dokoukala (na) jeden velmi srandovní film, který se nazývá "We're the Millers" (v ruštině) a byla to pro mě fakt velká pecka (zábava)! Doporučuju každému zhlédnout tuto komedii:) Už brzo (mi) začne studium na univerzitě, a proto si využívám poslední dny prázdnin... Těším se na školu, přestože z té výuky mám maličký/maličko strach:) Ať zvládnu všechno, co budu mít / mám před sebou!:)

   

  Užívám si poslední dny prázdnin = raduji se, bavím se...

  Využívám poslední dny prázdnin = dělám činnosti, na které pak už nebudu mít čas.

   

  Tvoje čeština nevyžaduje skoro žádné opravy. :o) Modře jsem vyznačila pár návrhů, jak mi text zní přirozeněji, ale asi to bude jen můj osobní názor, jsou to fakt malé detaily.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More