Site Feedback

Школа

Сьогодні, я напишу про моє шкільне життя.

Мій третій тиждень школи тільки закінчився. Я дуже змученний тому, що у мене за багато домашнього завдання. Я також багато працюю у магазині. До цього часу, мені було треба виставати о 6:30 кожного ранку. Однак, я сьогодні поговорив з директором школи, і йому пояснив мою ситуацію. Він дав мені дозволу прийти до школи на початку другої класи. Це мені дозволить спати до 7:30; ця остання година відпочинку, є година яка у мене найбільше потрібна! Тепер, замість входити до школи о 7:25, я зможу входити о 8:15. Це мені надає нагоду з'їсти доброго сніданка, і можливо мені допоможе не заснути під час обіду.

У мене багато курсів. Я підписався на 3 класи коледжу; тому, коли я отрамаю мою диплому, у мене буде можливість пропустити семестр коледжу.

Share:

 

3 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Школа

  Сьогодні, я напишу про моє шкільне життя.

  Мій третій тиждень школи тільки закінчився. Я дуже змученний тому, що у мене уже  багато домашнього завдання. Я також багато працюю у магазині. До цього часу, мені було треба виставати о 6:30 кожного ранку. Однак, я сьогодні поговорив з директором школи і пояснив ому мою ситуацію. Він дав мені дозвіл прийти до школи на початку другої класи(можливо ти мав на увазі другого уроку). Ця година відпочинку дозволить мені поспати до 7:30. Ця остання година сну дуже потрібна мені ! Тепер, замість того, щоб виходити  до школи о 7:25, я зможу виходити о 8:15. Це дає мені можливість добре поснідати  і, можливо, допоможе мені не заснути під час обіду. 

  У мене багато курсів. Я записався на 3 предмети у коледжі  тому, коли я отримаю мій диплом, у мене буде можливість пропустити семестр коледжу.

  Школа

  Сьогодні, я напишу про моє шкільне життя.

  Мій третій тиждень в школi тільки закінчився. Я дуже змученний тому, що у мене забагато домашнього завдання. Я також багато працюю у магазині. До цього часу, мені треба було виставати о 6:30 кожного ранку. Однак, я сьогодні поговорив з директором школи, і пояснив йому мою ситуацію. Він дав мені дозвiл приходити до школи на початку другого уроку. Це мені дозволить спати до 7:30; ця остання година відпочинку, є година яка  менi найбільше потрібна! Тепер, замість входити до школи о 7:25, я зможу входити о 8:15. Це мені надає нагоду з'їсти доброго сніданка, і можливо допоможе менi не заснути під час обіду.

  У мене багато курсів. Я підписався на 3 класи коледжу; тому, коли я отрамаю мiй диплом, у мене буде можливість пропустити семестр коледжу.

   OOPT 

  Школа
  ОК

   

  Сьогодні, я напишу про моє шкільне життя.
  ОК

   

  Мій третій тиждень школи тільки закінчився.
  ОК

   

  Я дуже змученний тому, що у мене за багато домашнього завдання.
  Я дуже змученний тому, що у мене дуже багато домашніх завдань.

   

  Я також багато працюю у магазині.
  ОК

   

  До цього часу, мені було треба виставати о 6:30 кожного ранку.
  До цього часу, мені було треба вставати о 6:30 кожного ранку.

   

  Однак, я сьогодні поговорив з директором школи, і йому пояснив мою ситуацію.
  Однак, я сьогодні поговорив з директором школи, і пояснив йому мою ситуацію.

   

  Він дав мені дозволу прийти до школи на початку другої класи.
  Він дозволив мені приходити до школи на другий урок.

   

  Це мені дозволить спати до 7:30;
  Це дозволить мені спати до 7:30;

   

  ця остання година відпочинку, є година яка у мене найбільше потрібна!
  ця остання година сну дуже потрібна мені !

   

  Тепер, замість входити до школи о 7:25, я зможу входити о 8:15.
  Тепер, замість виходити до школи о 7:25, я зможу виходити о 8:15.

   

  Це мені надає нагоду з'їсти доброго сніданка, і можливо мені допоможе не заснути під час обіду.
  Це дасть мені можливість з'їсти доброго сніданка, і допоможе не заснути під час обіду.

   

  У мене багато курсів.
  У мене багато уроків/занять.

   

  Я підписався на 3 класи коледжу;
  Я підписався/записався на три предмети з программи коледжу;

   

  тому, коли я отрамаю мою диплому, у мене буде можливість пропустити семестр коледжу.
  тому, коли я отримаю мій диплом, у мене буде можливість пропустити один семестр коледжу.

  Школа

  Сьогодні, я напишу про моє шкільне життя.

  Мій третій тиждень школи тільки шкільного навчання щойно закінчився. Я дуже змученний, тому, що у мене за багато мені задають дуже багато домашнього завдання. Я також До того ж я багато працюю у магазині. До цього часу, мені було треба виставати о 6:30 кожного ранку/щоранку. Однак, я сьогодні поговорив з директором школи, і йому пояснив йому мою ситуацію. Він дав мені дозволу дозволив мені прийти приходити до школи на початку другої класи другого уроку. Це мені дозволить Я зможу поспати тепер спати до 7:30; ця остання година відпочинку, є година яка у мене вона найбільше мені потрібна! Тепер, замість того, щоб приходити входити до школи о 7:25, я зможу входити приходити о 8:15. Це мені надає Тепер у мене буде нагоду нагода з'їсти доброго сніданка добре поснідати і можливо мені допоможе не заснути я не засну під час обіду.

  У мене багато курсів. Я підписався на 3 класи коледжу; тому, коли я отрамаю мою диплому, у мене буде можливість пропустити семестр коледжу.

  Школа

  Сьогодні, я напишу про моє шкільне життя.

  Мій третій тиждень навчання (в даному випадку краще використати "навчання" - education) тільки закінчився. Я дуже замучений(лише одне "н"), тому що маю дуже (красивіше звучить) багато домашнього завдання. Я також багато працюю в ("в" ставимо між голосним та приголосним) магазині. До цього часу, мені треба було вставати о 6:30 кожного ранку. Однак, я сьогодні поговорив з директором школи й пояснив йому свою ситуацію. Він дав мені дозвіл(давати - що? - дозвіл) приходити до школи на початку другого уроку (під словом "клас" у більшості маю на увазі приміщення, де навчаються учні). Це мені дозволить спати до 7:30; ця остання година відпочинку є для мене найбільш важливою! Тепер, замість входити до школи об 7:25, я зможу це робити (варто уникати повторень) об 8:15. Це мені надасть (майбутній час) змогу добре поснідати (замість "їсти сніданок" - "have lunch" використовуємо дієслово "снідати"), й, можливо(можливо - це вставне слово, яке виражає твої емоції щодо подій, про які йдеться мова(у даному випадку невпевненість). Вставні слова виділяються комами з обох боків, якщо вони є в середині речення) допоможе не заснути під час обіду.

  У мене багато курсів. Я підписався на 3 класи коледжу; тому, коли я отримаю(отримувати - інфінітив, відмінювання в майбутньому часі: я - отримаю, ти - отримаєш, він, вона - отримає, ми - отримаємо, ви - отримаєте, вони - отримають) свій диплом(диплом - чоловічий рід), у мене буде можливість пропустити семестр коледжу.
  *******
   Дуже вражений вашою мовою! На жаль, більшість моїх співвітчизників пишуть гірше за вас. Бажаю вам успіхів та натхнення!

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Ukrainian

  Show More