Site Feedback

Moja Rodzina

Nazywam się Hanna. Mam osiemnaście lat. Jestem z Ukrainy ale teraz mieszkam w Polsce. Przyjechałam tutaj na studia w Wyższej Szkole Biznesu.
Mam dużą rodzinę, moja matka nazywa się Natalia. Jest śriedniego wzrostu, ma brązowe włosy i zielone oczy. Pracuje na stacji kolojowej. Mój tata nazywa się Igor. Jest wysportowany, ma krótkie czarne włosy i piune oczy. Jest elektrykiem. Mam siostrę, która ma dwadzieścia trzy lata. Jest niska, ma krótkie brązowe włosy i piune oczy. Pracuje w sklepe. Moji babcia i dziadek są emerytamy.
Mam również kota po imeniu Askold. Ma duże zielone oczy. Bardzo za nim tęsknię. :)

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Moja Rodzina

  Nazywam się Alina. Mam dwanaście lat. Jestem z Ukrainy teraz mieszkam w Łucku.
  Mam dużą rodzinę, moja matka nazywa się Wiktoria. Jest śriedniego wzrostu, ma ciemny blond włosy i zielone oczy. Pracuje kucharz. Mój tata nazywa się Yuriі. Jest wysportowany, ma krótkie czarne włosy i zielony oczy. Jest konstruktorem. Mam bratа, któr ma dziewięć lat. Jest nisk, ma krótkie brązowe włosy i zielony oczy. Mojа babcia są emerytamy.
  Mam również pies po imeniu Askold. Ma duże piune oczy. 

  Moja Rodzina

  Nazywam się Hanna. Mam osiemnaście lat. Jestem z Ukrainy, ale teraz mieszkam w Polsce. Przyjechałam tutaj na studia w Wyższej Szkole Biznesu.
  Mam dużą rodzinę, moja matka nazywa się Natalia. Jest średniego wzrostu, ma brązowe włosy i zielone oczy. Pracuje na stacji kolojowej. Mój tata nazywa się Igor. Jest wysportowany, ma krótkie czarne włosy i piune (piwne?) oczy. Jest elektrykiem. Mam siostrę, która ma dwadzieścia trzy lata. Jest niska, ma krótkie brązowe włosy i piune oczy. Pracuje w sklepe (sklepie). Moji (moja) babcia i mój dziadek są emerytamy (emerytami).
  Mam również kota po imeniu (o imieniu) Askold. Ma duże zielone oczy. Bardzo za nim tęsknię. :)

    OOPT

  Moja Rodzina

  Nazywam się Hanna. Mam osiemnaście lat. Jestem z Ukrainy, ale teraz mieszkam w Polsce. Przyjechałam tutaj na studia w Wyższej Szkole Biznesu.
  Mam dużą rodzinę, moja matka/mama ma na imię Natalia. Jest średniego wzrostu, ma brązowe włosy i zielone oczy. Pracuje na stacji kolejowej. Mój tata ma na imię Igor. Jest wysportowany, ma krótkie czarne włosy i piwne oczy. Jest elektrykiem. Mam siostrę, która ma dwadzieścia trzy lata. Jest niska, ma krótkie brązowe włosy i piwne oczy. Pracuje w sklepe. Moja babcia i dziadek (=Moi dziadkowie) są emerytami.
  Mam również kota o imeniu Askold. Ma duże, zielone oczy. Bardzo za nim tęsknię. :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More