Site Feedback

Būsim pazīstami...

Es esmu Anastasija un es macos latviešu valodu. Ja teikt godīgi, es mācos jau jau apmēram desmit gadu un dzīvoju Latvijā vēl ilgāk. Tās ir diezgan dīvaini, ka līdz šājai dienai es nemāku runāt latviski. Bet tā ir, jo man nekad nebija valodas vides.
Tikai šogad iestājos skolā, kur mācības notiek latviešu valodā. Man ir daudz draudzīgu kursabiedru, ar dažiem man jau tagad ir labās atteiksmes, bet parasti es klusu un neko nevaru teikt - tās ir bedīgi. (.__.) Lai iemācit kaut ko ir jāruna, es zinu, bet tāda kautrīga es esmu.
Tagad meklēšu jebkādas iespējas, lai atrastu latviski runajošus civēciņus, ar kuriem būs patīkami sarunāties, sarakstīties un macīties.
Jā, kaut kas par mani: es aizraujos ar komiksiem, mangu, animāciju un viziālās mākslu, arī ar valodas mācīšanu (diemžēl nav īpašu pienākumu šajā nodarbībā ^^"), man patīk šut rotaļlietas, klausīties dažadu mūziku (pārsvara post rok, elektro un klasiskā, bet tās mainas), gatavot ēdienus, lasīt grāmatas (būtu ļoti priecīga, ja kaut kas varētu ietekt man kādu daiļliteratūru latviešu valodā - tomēr, nav obligāti latviešu, lai tikai būtu vieglāk un ar prieku lasīt! (; )
Paldies par uzmanību (:

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Būsim pazīstami...

  Es esmu Anastasija un es mācos latviešu valodu. Ja teikt [sacīt, varbūt varētu būt stilistiski pareizāk, jāsaka būtu laikam vislabāk] godīgi, es mācos jau apmēram desmit gadus un dzīvoju Latvijā vēl ilgāk. Tas ir diezgan dīvaini, ka līdz šai dienai es nemāku runāt latviski. Bet tā ir, jo man nekad nebija valodas vides.
  Tikai šogad iestājos skolā, kur mācības notiek latviešu valodā. Man ir daudz draudzīgu kursabiedru, ar dažiem man jau tagad ir labas attiecības, bet parasti es klusēju un neko nevaru pateikt - tas ir bēdīgi. (.__.) Lai iemācītos kaut ko ir jārunā, es zinu, bet tāda kautrīga es esmu.
  Tagad meklēšu jebkādas iespējas, lai atrastu latviski runājošus civēciņus, ar kuriem būs patīkami sarunāties, sarakstīties un mācīties.
  Jā, kaut kas par mani: es aizraujos ar komiksiem, mangu, animāciju un viziālo mākslu, arī ar valodas mācīšanu [??? valodu mācīšanu, vai ticamāk, valodas mācīšanos/apguvi, grūti pateikt, ko Jūs vēlējāties teikt :)] (diemžēl man [ar man skan drusku dabiskāk] nav īpašu panākumu šajā nodarbībā ^^"), man patīk šūt rotaļlietas, klausīties dažādu mūziku (pārsvarā post rok, elektro un klasisko, bet tas mainās), gatavot ēdienus, lasīt grāmatas (būtu ļoti priecīga, ja kāds varētu ieteikt man kādu daiļliteratūru latviešu valodā - tomēr, nav obligāti latviešu, lai tikai būtu vieglāk un ar prieku lasīt! (; )
  Paldies par uzmanību (:

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Latvian

  Show More