Site Feedback
Important Notice: Feb 1st from 05:00 to 08:00 (UTC) , italki will be down for scheduled maintenance. If you have scheduled sessions during this time, read our Announcement

prezentacja

Hello! Jak to wszystko? Chciałbym dowiedzieć się trochę więcej.Moja matka jest polska, więc jestem pół Polski i pół hizpanski.Moja polska matka i zapomniał o wszystkim, ale ona pokazała.Me o więcej słownictwa i gramatyki.

Dzięki

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Hello! Cześć! Jak to wszystko Co słychać? Chciałabym dowiedzieć się trochę więcej ....? (you want to know smth more about what?). Moja matka (or just: "mama") jest pPolką, więc jestem pół Polką i pół hizpanski Hiszpanką. Moja polska matka mama i zapomniała o wszystkim języka, ale ona pokazała nauczyła Me mnie trochę o więcej słownictwa (or just "słów" / "słówek") i gramatyki.

  Dzięki

  prezentacja

  Hello! Jak to wszystko? Chciałbym dowiedzieć się trochę więcej.Moja matka jest polska, więc jestem pół Polski i pół hiszpanka.Moja polska matka nie powiedziala o wszystkim, ale ona pokazała.prosze o więcej słownictwa i gramatyki.

  Dzięki

  Hello! Jak leci?  Chciałabym dowiedzieć się trochę więcej. Moja matka jest Polką, więc jestem pół Polką i

  pół Hiszpanką. Moja matka zapomniała trochę języka, ale ona pokazała mi dużo słownictwa i gramatyki. 

  prezentacja

  Hello! Jak leci(were you supposed to say "what's up?") Chciałabym dowiedzieć się trochę więcej. Moja matka jest Polką, więc jestem pół Pol i pół Hiszpanką. Moja matka zapomniała trochę języka, ale ona pokazała mi dużo słownictwa i gramatyki. (did you mean that your mother forget polish much, but she taught you grammar and vocabulary?)

  Dzięki

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More