Site Feedback

prezentacja

Hello! Jak to wszystko? Chciałbym dowiedzieć się trochę więcej.Moja matka jest polska, więc jestem pół Polski i pół hizpanski.Moja polska matka i zapomniał o wszystkim, ale ona pokazała.Me o więcej słownictwa i gramatyki.

Dzięki

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Hello! Cześć! Jak to wszystko Co słychać? Chciałabym dowiedzieć się trochę więcej ....? (you want to know smth more about what?). Moja matka (or just: "mama") jest pPolką, więc jestem pół Polką i pół hizpanski Hiszpanką. Moja polska matka mama i zapomniała o wszystkim języka, ale ona pokazała nauczyła Me mnie trochę o więcej słownictwa (or just "słów" / "słówek") i gramatyki.

  Dzięki

  prezentacja

  Hello! Jak to wszystko? Chciałbym dowiedzieć się trochę więcej.Moja matka jest polska, więc jestem pół Polski i pół hiszpanka.Moja polska matka nie powiedziala o wszystkim, ale ona pokazała.prosze o więcej słownictwa i gramatyki.

  Dzięki

  Hello! Jak leci?  Chciałabym dowiedzieć się trochę więcej. Moja matka jest Polką, więc jestem pół Polką i

  pół Hiszpanką. Moja matka zapomniała trochę języka, ale ona pokazała mi dużo słownictwa i gramatyki. 

  prezentacja

  Hello! Jak leci(were you supposed to say "what's up?") Chciałabym dowiedzieć się trochę więcej. Moja matka jest Polką, więc jestem pół Pol i pół Hiszpanką. Moja matka zapomniała trochę języka, ale ona pokazała mi dużo słownictwa i gramatyki. (did you mean that your mother forget polish much, but she taught you grammar and vocabulary?)

  Dzięki

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More