Site Feedback
Important Notice: Feb 1st from 05:00 to 08:00 (UTC) , italki will be down for scheduled maintenance. If you have scheduled sessions during this time, read our Announcement

Vztahy mezi lidmi

Ano, tohle je velice diskutabilní téma, ale já se jenom pokusím vyjádřit své myšlenky a názory na to. Upřímně řečeno, nejsem až takový "kamarádský typ" a je mi občas těžko komunikovat s některými lidmi. Tohle je prostě život. Nikdy nevíš, když někoho potkáš poprvé, jak se s ním zacházet, o čem mluvit, co to je vůbec za jedinec před tebou... Upřímně věřím, že každý člověk, se kterým jsem si aspoň jednou promluvila, nevyskytl v mém životě jen tak, bez žádného důvodu. Někdo se ti laskavě usmějě nebo osloví, obrátí se na tebe s prosbou (protože JSI hodný této prosby)... Tyto vztahy jsou vždycky různé, a záleží nejen na tom, s kým vlastně mluvíš, ai na tom, v jakém okamžiku, v jaké situaci a na jakém místě. Protože během jedne hodiny se všechno může o tolik radikálně proměnit, že potom se budeš divit, jak se to všechno stálo. Ano, to je asi celé zamotané a těžce pochopitelné... sama mám občas v hlavě strašný bordel... Nicméně... snažila jsem se aspoň popsat namíchané ústřížky svých myšlenek a... všechno možné...))) Doufám, že z toho "proudu vět" nemáte až takový zmatek:)))

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Vztahy mezi lidmi

  Ano, tohle je velice diskutabilní téma, ale já se jenom pokusím vyjádřit své myšlenky a názory na to. Upřímně řečeno, nejsem až takový "kamarádský typ" a je mi občas těžko komunikovat s některými lidmi. Tohle je prostě život. Nikdy nevíš, když někoho potkáš poprvé, jak se s ním má zacházet, o čem mluvit, co to je vůbec za jedince před tebou... Upřímně věřím, že každý člověk, se kterým jsem si aspoň jednou promluvila, se nevyskytl v mém životě jen tak, bez žádného důvodu. Někdo se ti laskavě usměje nebo tě osloví, obrátí se na tebe s prosbou (protože JSI hodný této prosby)... Tyto vztahy jsou vždycky různé, a záleží nejen na tom, s kým vlastně mluvíš, ale i na tom, v jakém okamžiku, v jaké situaci a na jakém místě. Protože během jedné hodiny se všechno může o tolik radikálně proměnit, že potom se budeš divit, jak se to všechno stalo. Ano, je to je asi celé zamotané a těžko pochopitelné... sama mám občas v hlavě strašný binec... Nicméně... snažila jsem se aspoň popsat namíchané ústřížky svých myšlenek a... všechno možné...))) Doufám, že z toho "proudu vět" nemáte až takový zmatek:)))

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More