Site Feedback

Rasgele cümleler

Oturma odasında küçük bit kutu var. İçinde farklı CD'ler var. Türkçe CD'ler bir de İngilizce CD'ler.

Ben evli değilim. Bekarım. Kız arkadaşım var. O resepsiyonist olarak çalışıyor. Hafta sonları sinemaya gidiyoruz. Yeni bir Şene Şen filmi geliyor. Ona çok sabırsızlanıyorum. Aşkım onun filmlerden nefret ediyor.

Kursuma göre bir pastanede tatlılar alabilirsin. Doğum yerimde pastane yok. Ancak orayı çok spor sahaları var. Cuma günü en iyi arkadaşlarımla bir futbol maçına gidiyorum. Uzun zamandır beni görmediler. Umarım heyecanlı bir maç olacak. Sahanın sağ tarafında bir postane var. Hemen köşede bir manav var. Oraya bir sürü defa gittim. Elli metre ileride bir pembe cami var. Duvarlarında 'bir şey değil' yazılır. Zaten manavı ucuz patlıcan satılır.

Artık kuaföre gitmiyorum çünkü onu öyle pahalı. Büyük fiyatları pek sevmiyorum. Toplam her zaman en azından 20 Euro.

:-)

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Rasgele cümleler.

   

  Oturma odasında küçük bir kutu var. Kutunun içinde Türkçe ve İngilizce farklı CD'ler var. 

  Ben evli değil bekarım ve kız arkadaşım var. O resepsiyonist olarak çalışıyor. Hafta sonları sinemaya gidiyoruz. Yeni bir Şene Şen (Şener Şen olabilir) filmi geliyor. Seyretmek için çok sabırsızlanıyorum fakat aşkım O'nun filmlerinden nefret ediyor.

  Kursuma göre bir pastanede tatlılar alabilirsin. Doğum yerimde pastane yok. Ancak orada çok spor sahası var. Cuma günü en iyi arkadaşlarımla bir futbol maçına gidiyorum. Uzun zamandır beni görmediler. Umarım heyecanlı bir maç olacak. Sahanın sağ tarafında bir postane var. Hemen köşesinde bir manav var. Oraya pek çok kere gittim. Elli metre ileride bir pembe cami var. Duvarlarında 'bir şey değil' yazılı. Zaten manavda ucuz patlıcan satılır.

  Artık kuaföre gitmiyorum çünkü çok pahalı en az 20 Euro. Yüksek fiyatları pek sevmiyorum. 

   

  Pembe renkli olan cami mi, manav mı? Ayrıca Şener Şen çok başarılı ve iyi bir oyuncudur.

   

   

  Rasgele cümleler

  Oturma odasında küçük bir kutu var. İçinde farklı CD'ler var. Türkçe CD'ler bir de İngilizce CD'ler.

  Ben evli değilim. Bekarım. Kız arkadaşım var. O resepsiyonist olarak çalışıyor. Hafta sonları sinemaya gidiyoruz. Yeni bir Şene Şen filmi geliyor. Ona karşı çok sabırsızlanıyorum. Aşkım onun filmlerden nefret ediyor.

  Kursuma göre bir pastanede tatlılar alabilirsin. Doğum yerimde pastane yok. Ancak orayı orada çok spor sahaları var. Cuma günü en iyi arkadaşlarımla bir futbol maçına gidiyorum. Uzun zamandır beni görmediler. Umarım heyecanlı bir maç olacak. Sahanın sağ tarafında bir postane var. Hemen köşede bir manav var. Oraya bir sürü birçok kez defa gittim. Elli metre ileride bir pembe cami var. Duvarlarında 'bir şey değil' yazılır.yazıyor Zaten manavı manavda ucuz patlıcan satılır.

  Artık kuaföre gitmiyorum çünkü onu öyle çok pahalı. Büyük yüksek fiyatları pek sevmiyorum. Toplam her zaman en azından 20 Euro.

   

  Ayrıca ülkemizde Pembe bir cami yoktur.Ve duvarlarında asla BİRŞEY DEĞİL YAZMAZ.

  :-)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More