Site Feedback

Czas letni - czas zimowy

Co rok, dwaj razy, robimo zmiany w nashich zegarah. Pierwshij raz na wiosnę kiedy ruchamy wskazówky naprzód, drudij raz w ośieni, kiedy wracamy wskazówky w tyl.

Czy to jest dobre dla nashej bryly lub nashego ciała, to jest zagadzienie bardzo dyskusijne, zwłaczsza wiosnę kiedy mamy spać na jednu godzinu mniej. Istnieje dużo artykulow w intenentie jaki dają porady jak podolać kwestiji powiązani z zmianoj czasu. To znaczy że zmiana czasu jest bardzo poważne zagadnienie.

Dlaczego to robimo. Jedne wyjaśnienie jest to robim ponieważ jest bardzo dobrże dla ekonomii elekroenergii. Drugie wyjaśnienie mówie że więc lepiej będę użycie jasnej pory dnia.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Czas letni - czas zimowy

  Co rok, dwaj razy, Dwa razy do roku (or: dwa razy w roku) robimy zmiany w nashich naszych zegarach. Pierwszy raz na wiosnę, kiedy ruchamy (be careful to use this word because it means "we f*ck smb/sth") przesuwamy/przestawiamy wskazówki naprzód, drugi raz w ośieni na jesień (or: w jesieni), kiedy wracamy (if you use this word then the sentence should look differently) przesuwamy/przestawiamy wskazówki w tył.

  Czy to jest dobre dla naszej bryly (?) lub naszego ciała, to jest zagadzienie zagadnienie bardzo dyskusyjne, zwłaszcza wiosną (or: na wiosnę), kiedy mamy spać na o jedną godzinę mniej. Istnieje dużo artykułów w internecie, jaki które dają porady (better: udzielają porad) jak podołać (much better: poradzić sobie..., dać sobie radę...) w kwestiji powiązani z zmiany czasu. To znaczy, że zmiana czasu jest bardzo poważnym (better just: ważnym) zagadnieniem.

  Dlaczego to robimy? Jedne wyjaśnienie jest takie, że robimy to, ponieważ jest to bardzo dobrże korzystne dla ekonomii elekroenergetyki. Drugie wyjaśnienie mówie, że więc lepsze będzie użycie (better: wykorzystanie) jasnej pory dnia (or: światła dziennego).

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More