Site Feedback

Czosnek.

Czosnek jest jeden z znanych produktów w garmażerii. O korzyści czosnyka było wiadomo bardzo dawno, jeszcze w dawność. Czosnek był używany podczas dżum, ponieważ ludzie już ówcześnie na pewno domyślali się że czosnek ma antywirusowe działanie. U wampirowem eposie czosnek jest obrona od wampirów.

Osobiste nie wieże u wampirów, ale wieże że czosnek jest rozpuszczalnikom zakrzepów naczyń krwionośnych. Taki zakrzepy są przyczyną zawału serca. Nie jestem młody i muszę dbać pro własne zdrowie, i zdrowie mojej rodziny. Właśnie temu od czas do czasu na naszym stolę pojawiają się ząbki czosnku. Ponieważ czosnek ma bardzo ostry zapach toż nie używamy jego bardzo często.

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Czosnek.
  Czosnek jest jeden z znanych najpopularniejszych produktów w garmażerii. O korzyściach czosnku było wiadomo już bardzo dawno. jeszcze w dawność. Czosnek był używany podczas dżumy, ponieważ ludzie już ówcześnie na pewno domyślali się, że czosnek ma działanie antywirusowe. U wampirowem W eposach o wampirach, czosnek jest obroną (/tarczą) od przed wampirami.

  Osobiście nie wierzę u w wampiry, ale wierzę że czosnek jest rozpuszczalnikiem zakrzepów w naczyniach krwionośnych. Te zakrzepy są przyczyną zawałów serca. Nie jestem już młody i muszę dbać pro bardziej o własne zdrowie, i o zdrowie mojej rodziny. Właśnie od tamtego czasu na naszym stolę od czas do czasu pojawiają się ząbki czosnku. Ponieważ czosnek ma bardzo ostry zapach to nie używamy jego go bardzo często.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More