Site Feedback

Lecznicze głodowanie.

Głodowanie jest stan organizmu z przyczyny niedostatecznego postępowania tworzyw którzy jest niezbędni dla poparcia życiowej działalności. Są parę gatunków głodowania, na przykład, absolutne głodowanie, kiedy człowiek nie ma możliwości używać nieodzowną ilość produktów wyżywienia. Lub głodowanie może być odnośne, kiedy człowiek spożywa nie jakościowi produkty wyżywienia, co powoduje głodowanie organizmu.

Głodowanie mogę być dobrowolnie. Dobrowolnie kolejno mogę być religijne i inne. Religijne można dzielić również w Chrystianów nazywa się post, w Islamie jest Ramadan.

Tymczasem istnieje sposób głodowania jakę nazywają się lecznicze, i polega w tym że człowiek dobrowolnie rezygnuje od jedzenia, a czasem i picia, na pewny okres czasu, lub staraje się ograniczyć ciebie od używania pewnego gatunku jedzenia, tedy to będę nazywać się dietą. Diety mogą być różnymi, na przykład, tak zwana alternatywna dieta, kiedy człowiek przez dzień je mało i normalnie.

Natomiast głodowanie nie est dietą, i również może być różnym. Na przykład bez picia wody, i z wodą. Może być krótkim, długością jeden dwaj dni, średnim od trzech do siedem dni, i długim od jednego tygodnia do sześć tygodni. Średni i długi głodowania mogą być również niebezpieczni dla organizmu. Ówcześnie krótki, nie wiem, czy mogą być niebezpiecznymi krótki głodowania.

Osobiście próbujemy z mojej żoną tylko krótki głodowania. Prawdę mówiąc nie jest to bardzo lekkim, być na czczo cały dzień, ale ponieważ to jest bardzo dobrze dla ciała, a dlaczego nie...

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Lecznicze głodowanie.

  Głodowanie jest to stan organizmu, który wynika z przyczyny niedostatecznego postępowania dostarczania tworzyw składników, które niezbędne dla poparcia życiowej działalności do życia. Jest parę gatunków rodzajów głodowania, na przykład absolutne, kiedy człowiek nie ma możliwości używać dostarczania nieodzownej ilości produktów wyżywienia żywieniowych, lub jakościowe głodowanie może być odnośne, kiedy człowiek spożywa nie jakościowi małowartościowe produkty wyżywienia żywieniowe, co powoduje głodowanie organizmu.

  Głodówka może być dobrowolna. Dobrowolne kolejno mogą być ze względów religijnych i innych. Religijne można również podzielić na chrześcijańskie - nazywa się je postem, w Islamie jest Ramadan.

  Tymczasem istnieje sposób głodowania jakę rodzaj głodówki, który nazywa się leczniczym i polega w tym, że człowiek dobrowolnie rezygnuje od z jedzenia, a czasem i picia, na pewiem okres czasu, lub staraje się ograniczyć ciebie od używania spożywanie pewnego gatunku jedzenia, wtedy to będzie nazywać się dietą. Diety mogą być różne, na przykład tak zwana alternatywna dieta, kiedy człowiek przez dzień je mało i normalnie.

  Natomiast głodowanie nie jest dietą i również może być różnym występuje w wielu wariantach. Na przykład bez picia wody i z wodą. Może być krótkiedługością jeden, dwa dni, średnie: od trzech do siedem dni, i długie od jednego tygodnia do sześciu tygodni. Średnia i długa głodówka mogą być również niebezpieczne dla organizmu. Ówcześnie krótki, nie wiem, czy mogą być niebezpiecznymi krótki głodowania. Nie wiem, czy krótkie również.

  Osobiście próbujemy z moją żoną tylko krótkich głodówek. Prawdę mówiąc nie jest to bardzo lekkim łatwe, być na czczo cały dzień, ale ponieważ to jest bardzo dobre dla ciała, a   to dlaczego nie...

   

  W niektórych miejscach tekst brzmi dziwnie, mimo wszystko dobra robota! ;) Tylko nie głódźcie się już więcej, to wcale nie jest zdrowe, a już na pewno nie przyjemne.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More