Site Feedback

Gadu Gadu

Gadu Gadu jest to znany polski komunikator. 'Jaki jest Twój numer GG ?' Zapytała mnie koleżanka. Odpowiedziałem, że dopiero wczoraj zainstalowałem aplikację na komputerze i nadal nie założyłem konta.

Wróciłem z pracy do domu. włączyłem aplikację GG i zacząłem założyć konto. Wpisałem moje imię, nazwisko, datę urodzenia i adres e-mail. Już mam numer GG.

Następnego dnia w pracy podałem koleżance numer mojego konta GG. ' Niestety usunęłam moje konto i obecnie mam konto na FB' koleżanka powiedziała. O..kurcze co to jest FB !!

Nagrywanie :http://vocaroo.com/i/s1SJ5GaQ0D7a

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Gadu Gadu

  Gadu Gadu jest to znany polski komunikator. 'Jaki jest Twój numer GG?' Zapytała mnie koleżanka. Odpowiedziałem, że dopiero wczoraj zainstalowałem aplikację na komputerze i nadal nie założyłem konta.

  Wróciłem z pracy do domu. włączyłem aplikację GG i zacząłem założyć zakładać konto. Wpisałem moje imię, nazwisko, datę urodzenia i adres e-mail. Już mam numer GG.

  Następnego dnia w pracy podałem koleżance numer mojego konta GG. ' Niestety usunęłam moje konto i obecnie mam konto na FB' koleżanka powiedziała powiedziała koleżanka. O..kurcze co to jest FB !!

  Nagrywanie :http://vocaroo.com/i/s1SJ5GaQ0D7a

   

  Po czasowniku zaczynać nigdy nie będziesz miał dokonanej formy ponieważ czasownik ten oznacza, że czynność jest zaczęta ale nie jest dokończona. W rzeczywistości mogłeś wykonać całą czynność zaraz po jej zaczęciu.

   

  Bardzo fajny tekst :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More