Site Feedback
Important Notice: Feb 1st from 05:00 to 08:00 (UTC) , italki will be down for scheduled maintenance. If you have scheduled sessions during this time, read our Announcement

Gadu Gadu

Gadu Gadu jest to znany polski komunikator. 'Jaki jest Twój numer GG ?' Zapytała mnie koleżanka. Odpowiedziałem, że dopiero wczoraj zainstalowałem aplikację na komputerze i nadal nie założyłem konta.

Wróciłem z pracy do domu. włączyłem aplikację GG i zacząłem założyć konto. Wpisałem moje imię, nazwisko, datę urodzenia i adres e-mail. Już mam numer GG.

Następnego dnia w pracy podałem koleżance numer mojego konta GG. ' Niestety usunęłam moje konto i obecnie mam konto na FB' koleżanka powiedziała. O..kurcze co to jest FB !!

Nagrywanie :http://vocaroo.com/i/s1SJ5GaQ0D7a

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Gadu Gadu

  Gadu Gadu jest to znany polski komunikator. 'Jaki jest Twój numer GG?' Zapytała mnie koleżanka. Odpowiedziałem, że dopiero wczoraj zainstalowałem aplikację na komputerze i nadal nie założyłem konta.

  Wróciłem z pracy do domu. włączyłem aplikację GG i zacząłem założyć zakładać konto. Wpisałem moje imię, nazwisko, datę urodzenia i adres e-mail. Już mam numer GG.

  Następnego dnia w pracy podałem koleżance numer mojego konta GG. ' Niestety usunęłam moje konto i obecnie mam konto na FB' koleżanka powiedziała powiedziała koleżanka. O..kurcze co to jest FB !!

  Nagrywanie :http://vocaroo.com/i/s1SJ5GaQ0D7a

   

  Po czasowniku zaczynać nigdy nie będziesz miał dokonanej formy ponieważ czasownik ten oznacza, że czynność jest zaczęta ale nie jest dokończona. W rzeczywistości mogłeś wykonać całą czynność zaraz po jej zaczęciu.

   

  Bardzo fajny tekst :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More