Site Feedback

Internet yoksa

Bugün hep şirkette ve okulda da internet kullanıyorlar. Ben de her gün internet ile çalışıyorum. Sadece işyerinde değil, evde de biz bilgisayarımızın önünde oturup uzun süre arkadaşlarımız ile sohbet ederiz ya da oyun oynarız.

Bu Kurban Bayram'da 9 gün Japonya'da döndüm. Türkiye'ye gelmekten sonra, evde internette bir problem var. Benim için bu çok büyük bir problemdi, çünkü evde de derslerim için çalışırım, örneğin derslerimi hazırlamam için çeşitli şeyleri öğrenmem lazım. O zaman internet kullanırım.
Ayrıca Türkçe ders çalışıma için internet gerekiyor. Özellikle dizleri izlemek istiyorum.

Bu yüzden biraz paniğe kapıldım. İnternet şirketten bir servis adam geldi ve bana dedi ki modem bozuktu. Yani dün akşam bir öğrencim ile büyük supermerkette gidip yeni modem aldım. Ama, problem hala vardı, henüz internet kullanamıyordum. Bugün de o benim için çok çalıştı ve biraz önce sonunda internet bağladı.

İnternet çok yararlı bir şey, aslında internetsiz yaşanmaz. Bence bunu ''faydalı'' deyemiyorum.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Internet Yoksa

  Bugün hep hem şirketlerde  işyerlerinde ve hem okullarda hem de evlerde da internet kullanılıyor. kullanıyorlar. Ben de her gün hem işyerinde hem de evde  internet kullanıyorum. ile çalışıyorum. Sadece işyerinde değil, Bazen evde de biz bilgisayarımızın önünde oturup uzun süre arkadaşlarımız ile sohbet ediyor ederiz ya da oyun oynuyoruz. oynarız.

  Bu Kurban Bayramın'da 9 günlüğüne Japonya'ya gitmiştim.  Japonya'dan döndüğümde döndüm. Türkiye'ye gelmekten sonra, evdeki  internette bir problem var. Bu benim için bu çok büyük bir problemdi, çünkü evde de derslerim için çalışıyordum.  Örneğin; derslerimi hazırlamam için çeşitli bazı şeyleri öğrenmem lazım. O zaman interneti kullanırım.
  Ayrıca Türkçe ders çalışıma için de internet gerekiyor. Özellikle Türkçe dizleri izlemek için. istiyorum.

  Bu yüzden biraz paniğe kapıldım. Ve hemen arızanın tespiti ve giderilmesi için servis sağlayıcı bir internet şirketine başvurdum. İnternet şirketinden bir servis adam geldi ve bana; dedi ki "Modemin bozulmuş." dedi.  bozuktu. Sırf bu yüzden Yani dün akşam bir öğrencimle birlikte büyük bir supermerkette gidip yeni bir modem aldık. Ama, problem hala devam ediyordu ve vardı, henüz interneti kullanamıyordum. Bugün de o benim fedakar öğrencim tekrar geldi ve beni internete bağlamak için çok çalıştı ve sonunda başardı. Biraz önce sonunda internetime kavuştum. bağladı.

  İnternet çok yararlı bir şey fakat aslında "İnternetsiz yaşanmaz." söylemine bence bunu ''faydalı'' diyemiyorum.

  Internet yoksa

  Günümüzde herkes şirkette ve okulda internet kullanıyor. Ben de her gün internet ile çalışıyorum. Sadece işyerinde değil, evde de biz arkadaşlarımız ile bilgisayarımızın önünde oturup uzun süre sohbet ederiz ya da oyun oynarız. (Şu şekildede devam edilebilir: evde de ben arkadaşlarım ile birlikte bilgisayarın önünde oturup uzun süre sohbet ederim ya da oyun oynarım)

  Bu Kurban Bayramında 9 gün için  Japonya'ya tatile gittim. Türkiye'ye geri geldikten sonra, evde ki internette bir problem olduğunu gördüm. Benim için bu çok büyük bir problemdi (sıkıntıydı), çünkü evde derslerime çalışıyorum, örneğin derslerimi hazırlamam için çeşitli şeyleri öğrenmem lazım. O zaman interneti kullanıyorum.
  Ayrıca Türkçe dersine çalışmam için internet gerekiyor. Özellikle de dizileri izlemek istiyorum.

  Bu yüzden biraz paniğe kapıldım. İnternet şirketinden görevli bir kişi (bir servis elemanı da yazılabilir) geldi ve bana dedi ki modem bozulmuş. (ve bana modemin bozulmuş oluğunu söyledi). Dün akşam bir öğrencim ile büyük bir süpermarkete gidip yeni bir modem aldım. Ama, problemim hala devam ediyordu, henüz interneti kullanamıyordum. Bugün de öğrencim benim için çok çalıştı ve biraz önce interneti bağlamayı başardı.

   

  İnternet çok yararlı bir şey, aslında internetsiz yaşanmaz. Bence bunu ''faydalı'' deyemiyorum. (son cümleyi anlayamadım).

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More