Site Feedback

Ņaudēšana

Warning:
Man jau pavisām spļaut, ko es te rakstu, lai tikai rakstītu kaut ko. Turklāt, es jau nemāku turēt visu sava galvā.

Viss ir tiešām bēdīgi! Es jau raudu no manas latviešu valodas! "Pēc trījiem mēniešiem sāksi runāt!" - jā, protams, lika drusciņ pagaidīt!
Vienmēr jaucu vārdus, vārdu dzimtes, konjugācijas, dažreiz nepaizi loku (te jābūt kļūdai >:( ) lietvārdus, nedzirdu, kur jāliek garumzīmes vai vienkārši nejauši izlaižu viņus un vēl pie tam daudz ko nezinu. Esmu ārkārtīgi dusmiga par sevi! Pēdejā sacērējumā man bija 22 kļūdas. Briesmīgi.
Ha-ha, un izskatās, ka klasesbiedri pārsvarā (vai tikai daži, diezin) atzīst mani par pamuļķi. Bet tas pat nav svarīgi, jo jebkura gadījumā es ne ar vienu nevaru sarunāties. Mēģinu, bet tas ir veltī. Nevaru saņiemties - viss ir tik slikti! Zinu, ka tas izklausās pārspīlēti, bet ko lai dara. (= .=)/

P.S. Āā, man ir kauns no visa, ko es daru: kā runāju, kā rakstu - un no tas, ka es aizmiegu, kad lasu grāmātas latviešu valodā.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Ņaudēšana

  Warning:
  Man jau pavisam spļaut nospļauties { teiciens ir "pavisam nospļauties par/uz" }, ko es te rakstu, lai tikai kaut ko rakstītu. Turklāt, es jau nemāku turēt visu savā galvā. 


  Viss ir tiešām bēdīgi! Es jau raudu no manas latviešu valodas! "Pēc trijiem mēniešiem sāksi runāt!" - jā, protams, lika drusciņ pagaidīt!
  Vienmēr jaucu vārdus, vārdu dzimtes, konjugācijas, dažreiz nepareizi loku (te jābūt kļūdai >:( ) {jā, tur ir kļūda, apgalvojums, ka tur jābūt kļūdai :D} lietvārdus, nedzirdu, kur jāliek garumzīmes, vai vienkārši nejauši izlaižu viņas {garumzīme - siev. dz. } un pie tam vēl daudz ko nezinu. Esmu ārkārtīgi dusmīga par { par sevi nozīmē, par to kāda esi, za sebja, uz sevi nozīmētu, ka esi dusmīga par to ka esi tāda, emm, labprātīgi, pati, jeb ka abzinīgi pieļauj, ka esi tāda, na sebja, abi ir pilnīgi pieņemami varianti un man ir grūti pareizi nodefinēt atšķirību, bet parasti dusmojas uz sevi, nevis par sevi, bet kā jau iepriekš teicu, neviens no variantiem nav nepareizs}  sevi! Pēdē {man nav ne jausmas kā atšķiras pēdējā un pēdējajā :(} sacerējumā man bija 22 kļūdas. Briesmīgi. 

  Ha-ha, un izskatās, ka klasesbiedri pārsvarā (vai tikai daži, diezin {nezinu, kas zin, varbūt, diezin it kā neiederas}) atzīst mani par pamuļķi. Bet tas pat nav svarīgi, jo jebkurā gadījumā es ne ar vienu nevaru sarunāties. Mēģinu, bet tas ir velti {vai veltīgi}. Nevaru saņiemties - viss ir {ja tā ir izjūta, nevis zinātnisks fakts, te ir vietā iederētos - liekas} tik slikti! Zinu, ka tas izklausās pārspīlēti, bet ko lai dara. (= .=)/

  P.S. Āā, man ir kauns no visa, ko es daru: kā runāju, kā rakstu - un no tā, ka es aizmiegu, kad lasu grāmatas latviešu valodā.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Latvian

  Show More