Site Feedback

Muj pes.

Mám se pes.To je čistokrevný pes - dalmatin, je samice psa. Jmenuje Bridžida Mléčná dráha, protože na zadě ma mnoho černě skvrny, kterě je podobně cestičkě. Jmenujeme krátce Brida. Předtim nikdy se nemame psa, až v dětství. Kdy se měmu mladšěmu sýnu dosáhnoul šest let, múj manžel a já jsme udělali rozhodnutí - brát psa. Zatajli jsme před dětmi, že pojeli jsme za psem, chtěli jsme připravit překvapeni. Kdy přivěztli jsme psa, děti upadnouli, malý syn se trohu polekal. Za týden dětí zeptali , kdy musime vrátit psa, nemúže se uvěřit, že pes bude žít s námí. Od tě doby uplynulo hodně času. Bridě je pět lel. Všehno ma rádi její. Je veselá, mila, ráda se běhat, hrát, vždycky hledá něco v parku.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Můj pes.

  Mám se psa. Je to čistokrevný pes - dalmatin, je to samice psa (= fena). Jmenuje se Bridžida Mléčná Dráha, protože na zádech má mnoho černých skvrny, které jsou podobné cestičkám. Jmenujeme Říkáme jí krátce Brida. Předtím jsme nikdy se neměli psa, jen v dětství ano. Když bylo se mému mladšímu synu dosáhnoul šest let (když můj mladší syn dosáhl šesti let), můj manžel a já jsme udělali rozhodnutí (rozhodli jsme se) - brát vzít si psa. Zatajili jsme před dětmi, že pojeli jsme jedeme/jsme jeli za psem (pro psa), chtěli jsme připravit překvapení. Když jsme přivezli psa, děti upadly, malý syn se trochu polekal. Za týden se děti zeptaly, kdy musíme psa vrátit, nemohly se uvěřit, že pes bude žít s námi. Od té doby uplynulo hodně času. Bridě je pět let. Všichni ji ma rádi její. Je veselá, milá, ráda se běhá, hraje si, vždycky něco hledá v parku.

   

  Poznámka: "děti upadnouli" nic neznamená, proto jsem to opravila na "děti upadly", ale přesto nevím, co jsi tím chtěla říct.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More