Site Feedback

Tests

Anna ir mana kursabiedrene, mēs abas mācāmies B grupā un esam diezgan labās attiecībās. Viņas mamma strādā par psiholoģi un reiz deva Annai izpildīt vienu interesantu testu. Apmēram pirms divām nedēļām Anna atnēsa mums uz skolu to pašu testu. Šodien sanēmu sava testa rezultātu.

"Pašpieteikama, vadoša personība. Adekvāta sevis uztvere. Atbalstoša ģimene (vai draugi) patiesas vērtības. Ir pieteikami interesantas spilgtas idejas.
Idealizētas, romantiskas attiecības distancētas attiecības ar kādu cilvēku. Noturība pret konfliktiem."

Spriežot pēc mūsu rezultātiem, Annas māte pateica, ka mēs visi esam jauki cilvēki. :)

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Tests

  Anna ir mana kursabiedrene, mēs abas mācāmies B grupā un esam diezgan labās attiecībās. Viņas mamma strādā par psiholoģi un reiz deva Annai izpildīt vienu interesantu testu. Apmēram pirms divām nedēļām Anna atnesa mums uz skolu to pašu testu. Šodien saņēmu sava testa rezultātu.

  "Pašpietiekama, vadoša personība. Adekvāta sevis uztvere. Atbalstoša ģimene (vai draugi) patiesas vērtības [šis teikums sastāv no divām daļām, kas nav saistītas un nav pašpietiekamas :D, minēt kādas ir attiecības starp šīm frāzēm ir tas pats, kas zīlēt kafijas biezumos]. Ir pieteikami interesantas, spilgtas idejas.
  Idealizētas, romantiskas attiecības, distancētas attiecības ar kādu cilvēku. Noturība pret konfliktiem."

  Spriežot pēc mūsu rezultātiem, Annas māte pateica, ka mēs visi esam jauki cilvēki. :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Latvian

  Show More