Site Feedback

Cestování po ČR

V ČR každé město je velmi krásné. Ale teď bych chtela mluvit o dvou městech ČR, které můžete navštívit. První město – Český Krumlov. Český Krumlov je významné turistické centrum Jižních Čech. Zámek Český Krumlov je nejrozsáhlejší zámecký areál v ČR. Tam je velký počet zachovalých domů - gotických, renesančních i barokních. Středověké centrum města je od roku 1992 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.
Další město, které můžete navštívit – Zlín. Zlín je statutární město na východě Moravy. Je průmyslový, obchodní a kulturný center. Ve okrajové části se nachází hrad Malenovice. Ve Zlíně je také Muzeum obuvi. Nejznámější akcí je Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež. Nedaleko Zlína se nachází zoologická zahrada. ZOO chová přes 200 druhů zvířat, například afričtí sloni, nosorožci a gorily. V areálu zoologické zahrady se nachází zámek Lešná postavený v letech 1887 – 1894. Jsem tam byla a velmi se mi líbílo tento místo, které uchvacovuje svou nádherou.

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Cestování po ČR

  V ČR je každé město je velmi krásné. Ale teď bych chtěla mluvit o dvou českých městech ČR, které můžete navštívit. Prvním město je Český Krumlov. Český Krumlov je významné turistické centrum jižních Čech. Zámek Českém Krumlově je nejrozsáhlejším zámeckým areálem v ČR. Ve městě je Tam je velký počet zachovalých domů - gotických, renesančních i barokních. Středověké centrum města je od roku 1992 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.
  Další město, které můžete navštívit, je Zlín. Zlín je statutární město na východě Moravy. Je to průmyslové, obchodní a kulturní centrum. V okrajové části se nachází hrad Malenovice. Ve Zlíně je také muzeum obuvi. Nejznámější akcí je Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež. Nedaleko Zlína se nachází zoologická zahrada. ZOO chová přes 200 druhů zvířat, například africké slony, nosorožce a gorily. V areálu zoologické zahrady se nachází zámek Lešná postavený v letech 1887 – 1894. Byla jsem tam byla a velmi se mi líbílo tento toto místo, které uchvacovuje svou nádherou, se mi velmi líbilo.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More