Site Feedback

Cestovní ruch v mě zemi

V Rusku jsou velmi hodně krásných měst. Například, Sankt-Petěrburg. Jsem tam byla. To je velmi krásné město. Připomínám Prahu svými nevysokými, hezkými budovamí. Dříve Sankt-Petěrburg se jměnoval Leningrad. Tam můžete návštěvít zimní palac, náměstí Senátu. V létě můžete vidět bílé noci. Bílé noci to jsou ty nocí, kdy světlo bez umělého osvětlení. Během bílé noci Sankt-Petěrburg vypadá docele jinak.
Další město, které můžete navštívit - zlatý kruh Ruska. Cestovala na něm se své mátkou asi před dva roky. Moc to mi líbílo. Zlatý kruh Ruska je označení pro skupinu možných turistických výletů po historických ruských městech. V těchto městech jsou zachovány unikátní památníky historie a kultury Ruska. Do seznamu měst Zlatého kruhu patří celkem 8 měst: Ivanovo, Jaroslavl, Kostroma, Pereslavl-Zalesskij, Rostov Velikij, Sergijev Posad, Suzdal a Vladimir. Byla jsem ve všech těchto městách, ale více mi baví Suzdal. Tam nachází mnoho krásných dřevěnéch domů a je velmi pokojná atmosféra.

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Cestovní ruch v mé zemi

  V Rusku je velmi mnoho krásných měst. Například Sankt-Petěrburg. Byla jsem tam. To je velmi krásné město. Připomíná Prahu svými nevysokými, hezkými budovami. Dříve se Sankt-Petěrburg se jmenoval Leningrad. Můžete tam můžete návštívit Zimní palác nebo náměstí Senátu. V létě můžete vidět bílé noci. Bílé noci to jsou ty noci, kdy je světlo i bez umělého osvětlení. Během bílé noci Sankt-Petěrburg vypadá docela jinak.
  Další města, která můžete navštívit, tvoří Zlatý kruh Ruska. Cestovala jsem po něm se svou matkou asi před dvěma roky. Moc se mi to mi líbílo. Zlatý kruh Ruska je značka pro řadu možných turistických výletů po historických ruských městech. V těchto městech jsou zachovány unikátní památníky historie a kultury Ruska. Do seznamu měst Zlatého kruhu patří celkem 8 měst: Ivanovo, Jaroslavl, Kostroma, Pereslavl-Zalesskij, Rostov Velikij, Sergijev Posad, Suzdal a Vladimir. Byla jsem ve všech těchto městech, ale nejc mne baví Suzdal. Tam se nachází mnoho krásných dřevěných domů a je tam velmi klidná atmosféra.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More