Site Feedback

Sport a sportovní aktivity

Nemám ráda sport, ale rozumneju, že pro lidí vážně sportovat. Starám se každý den začínat s rozcvičkou. V nědele chodím do bazenu. Dělám to, abych mohla byt ve formě. Taky čas na sport ted´ věnuju jen velmi málo, protože chci dobře umět češtinum a potom dobře studovat na univerzitě. Když jsem byla v Rusku jsem se věnovala zápasy, které se jmenujou ušu a kapoeira. Ale dlouho ty zápasy mne nezajímali. V dětství jsem se ještě učila jezdit na koních. Taky vždy se mi bavilo jezdit na hory a lyžovat. Ümím dobře lyžovat s 8 let. V zimě velmi často jezdím na sjezdové lyže na hory se svým otcem.
Ze všech druhů sportu nejraději mám biatlon. Líbí se mi na ho koukat na televizi. Biatlon je zimní sport, kombinující běh na lyžích a střelbu z pušky. Ze všech biatlonistů mám ráda více Olgu Zajcevovou. To je ruská biatlonistka, dvojnásobná olympijská vítězka a několikanásobná medailistka z mistrovství světa. Ráda se dívat na biatlon s mou matkou a fandím svému družstvu.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Sport a sportovní aktivity

  Nemám ráda sport, ale rozumím, že je pro lidi vážně důležité sportovat. Starám Snažím (?) se každý den začínat (s) rozcvičkou. V nědeli chodím do bazénu. Dělám to, abych mohla být (abych byla) ve formě. Taky čas na sport (Čas sportu) teď věnuju jen velmi málo, protože chci dobře umět češtinum a potom dobře studovat na univerzitě. Když jsem byla v Rusku, věnovala jsem se zápasům, které se jmenujou ušu a kapoeira. Ale dlouho mne ty zápasy nezajímaly. V dětství jsem se ještě učila jezdit na koních koni. Taky vždy se mi bavilo jezdit na hory a lyžovat. Umím dobře lyžovat s od (svých) 8 let. V zimě velmi často jezdím na sjezdové lyže na hory se svým otcem.
  Ze všech druhů sportu mám nejraději biatlon. Líbí se mi na ho něj koukat na v televizi. Biatlon je zimní sport, kombinující běh na lyžích a střelbu z pušky. Ze všech biatlonistů mám ráda nejvíce (mám nejradši) Olgu Zajcevovou. To je ruská biatlonistka, dvojnásobná olympijská vítězka a několikanásobná medailistka z mistrovství světa. Ráda se dívám na biatlon s mou se svou matkou a fandím svému družstvu.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More