Site Feedback

Koníčky a volný čas

Když mám volný čas ráda čtu knihu nebo hraju na počítači. Taky ráda chodím na koncerty, poslouchám hudbu. V Zlině jsem, například, navštivila koncert rockové skupiny „Kamelot“. V Praze také půjdu v březnu na druhou skupinu. V Ufě jsem často chodila do divadla na opery, protože se mi líbí. Taky mne vždy bavilo jezdit na hory a lyžovat. Umím dobře lyžovat už od 8 let. V zimě velmi často jezdím na sjezdové lyže na hory se svým otcem.
Když je léto, ráda jezdím s mým otcem na čundr a stanuju. Často se chodím koupat, opalovat a sbírat houby. Mimo to s otcem každé léto jezdíme na plachetní soutěž do Petrohradu nebo Novosibirsku. S matkou v létě, ráda jezdím na zahradu a trávím tam čas. Líbí se mi toto místo, protože můžu dýchat čerstvý vzduch, a protože tam můžu se dobře zrekreovat a komunikovat s našimi kamarády. Taky se mi líbí cestovat po světě, přeju si navštívit Japonsko, Tibet a Afriku. Kromě ČR jsem už byla v Turecku, Španělsku, Tunisku a Anglii.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Koníčky a volný čas

  Když mám volný čas, ráda čtu knihu nebo hraju na počítači. Taky ráda chodím na koncertynebo poslouchám hudbu. Ve Zlíně jsem například navštívila koncert rockové skupiny Kamelot. V Praze také půjdu v březnu na další skupinu. V Ufě jsem často chodila do divadla na opery, protože se mi líbí. Taky mne vždy bavilo jezdit na hory a lyžovat. Umím dobře lyžovat už od 8 let. V zimě velmi často jezdím na sjezdové lyže na hory se svým otcem.
  Když je léto, ráda jezdím s mým otcem na čundr a stanuju. Často se chodím koupat, opalovat a sbírat houby. Mimo to s otcem každé léto jezdíme na plachetní soutěž do Petrohradu nebo Novosibirsku. S matkou v létě ráda jezdím na zahradu a trávím tam čas. Líbí se mi toto místo, protože můžu dýchat čerstvý vzduch a protože se tam můžu se dobře zrekreovat a komunikovat s našimi kamarády. Taky se mi líbí cestovat po světě. Přeju si navštívit Japonsko, Tibet a Afriku. Kromě ČR jsem už byla v Turecku, Španělsku, Tunisku a Anglii.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More