Site Feedback

Praha

Praha je jedno z nejstarších a taky nejkrásnějších měst Europy. Hodně lidí říká, že Praha je zlaté město. Praha má hodně krásných míst. K nejkrásnějším místům Prahy patří Hradčany s Pražským hradem, Malá Strana s romantickými uličkami. Ještě může patři k tím nejkrásnějším místům: Karlův most se známými sochami. Tento most vede přes řeku Vltavu, která rozděluje Prahu na dvě časti. Jedna část – Staré město, a druhá – Nové město. Staré město se nachází na pravém břehu. Tam můžete najít, například, známé Staroměstské náměstí a také Karlovou univerzitu. V Novém městě každý cizinec navštívíl Václavské náměstí. Na Vaclavském náměstí se můžete podívat na sochu Svatého Václava a na Národní muzeum. Myslím, že každý člověk, který přijede do Prahy, bude mít dobrou náladu až to město uvidí. Tento město se mi také líbí, moc ráda chodím na proházky po městě, obzvlášť ráda chodím na Malou Stranu.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Praha

  Praha je jedno z nejstarších a taky nejkrásnějších měst Evropy. Hodně lidí říká, že Praha je zlaté město. V Praze je hodně krásných míst. K nejkrásnějším místům Prahy patří Hradčany s Pražským hradem, Malá Strana s romantickými uličkami. Ještě může patři K těm nejkrásnějším místům patří i Karlův most se známými sochami. Tento most vede přes řeku Vltavu, která rozděluje Prahu na dvě časti. První část – Staré Město, a druhou – Nové Město. Staré Město se nachází na pravém břehu. Tam můžete najít například známé Staroměstské náměstí, a také Karlovou univerzitu. V Novém Městě každý cizinec navštívíl Václavské náměstí. Na Václavském náměstí se můžete podívat na sochu Svatého Václava a na Národní muzeum. Myslím, že každý člověk, který přijede do Prahy, bude nadšený mít dobrou náladu, až to město uvidí. Toto město se mi také líbí, moc ráda chodím na procházky po městě, obzvlášť ráda chodím na Malou Stranu.

  Praha

  Praha je jedno z nejstarších a taky nejkrásnějších měst Evropy. Hodně lidí říká, že Praha je zlaté město. Praha má hodně krásných míst. K nejkrásnějším místům Prahy patří Hradčany s Pražským hradem a Malá Strana s romantickými uličkami. Ještě může patři K těm nejkrásnějším místům patří i Karlův most se známými sochami. Tento most vede přes řeku Vltavu, která rozděluje Prahu na dvě části. Jedna část – Staré Město, a druhá – Nové Město. Staré Město se nachází na pravém břehu. Tam Můžete tam najít například známé Staroměstské náměstí a také Karlovou univerzitu. V Novém Městě každý cizinec navštíví Václavské náměstí. Na Václavském náměstí se můžete podívat na sochu Svatého Václava a na Národní muzeum. Myslím, že každý člověk, který přijede do Prahy, bude nadšený mít dobrou náladu, až to město uvidí. Toto město se mi také líbí a moc ráda tu chodím na procházky. po městě, Obzvlášť ráda chodím na Malou Stranu.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More