Site Feedback

Malarz, turysta i obserwator. Część 1.

Znalazł ciekawy rysunek który został napisany przez znakomitego artysta karykaturzysta Herlufa Bidstrupa. Heluf Bistrup miał bardzo duże zdolnośći do widzenia i następnego przeniesienia na papier ludzkich emocje.

Rysunek się składa z kilka rysunków. Na pierwszym rysunku są trzy chłopca. Pierwszy z nich jest ilustratorem, których zawsze dużo w wielkich miastach lub kurortach gdzie dużo turystów. Oni rysują portrety prosto przy tobie. Jasne to wartuje pieniędzy, ponieważ turysty mają dużo pieniędzy, więc są tam tych ilustratorów dużo.

Jeden z takich rysuje innego chłopca, który oczywiście jest turystom. Ten turysta siedzi na krzeszełce. Jest on bardzo zadowolony i zrelaksowany. Jest on malowany przez malarza który też siedzi na krześle składanym tylko te krzesło jest bez oparcia. Jego ręki leżą na kolanach. Nie jest on pełnie łysy ale jest w wieku kiedy mężczyzny zazwyczaj strącają część włosów na przednie stronie głowy.

Malarz jest bardzo skoncentrowany. Na jego twarzy dobrze widać napięcie. Jego wzrok przykuty do swego klienta. Przecież przed malarzem jest nie lekkie zadanie przetworzyć 3D twarz realnego człowieka w kształt 2-w. Oczywiście taki malarzy nie zawsze malują idealnie ponieważ nie mają dużo czasu. Więc twarzy na papierze ogólnie wychodzą trochę dziwacznymi.

Jest na rysunku jeszcze trzeci mężczyzna który stoi ciut obok i trochę z tylu malarza. On nic nie robi tylko patrze zza ramią na te jak malarz rysuje twarz turysta. Ten obserwator jest całkowicie pozbawiony włosów na głowie i dość gruby, raczej nie jest gruby ale ma wielkie brzucho i taki że wielki nos. On trzyma ręki poza ciebie i jest trochę nagięty nad malarzem.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Malarz, turysta i obserwator. Część 1.

  Znalazłem ciekawy rysunek który został napisany przez znakomitego artystę karykaturzystę Herlufa Bidstrupa. Heluf Bistrup miał bardzo duże zdolności do widzenia i, następnego, przeniesienia na papier ludzkich emocji.

  Rysunek się składa się z kilku rysunków. Na pierwszym rysunku są znajduje się trzech chłopców. Pierwszy z nich jest ilustratorem, których zawsze dużo w wielkich miastach lub kurortach gdzie jest dużo turystów. Oni Rysują portrety prosto przy tobie. Jasne, to dużo kosztuje wartuje pieniędzy, ponieważ turyści mają dużo pieniędzy, więc jest tam wielu ilustratorów dużo.

  Jeden z takich nich rysuje innego chłopca, który oczywiście jest turystą. Ten Turysta ten siedzi na krzesełku. Jest on bardzo zadowolony i zrelaksowany. Jego podobizna jest rysowana on malowany przez rysownika malarza który też siedzi na krześle składanym tylko, że te krzesło jest bez oparcia. Jego ręce leżą mu na kolanach. Nie jest on w pełnie łysy ale jest w wieku kiedy mężczyźni zazwyczaj tracą część włosów na przedniej stronie głowy.

  MalarzRysownik jest bardzo skoncentrowany. Na jego twarzy dobrze widać napięcie. Jego wzrok przykuty jest do jego swego klienta. Przecież przed malarzem rysownikiem jest nie lekkie zadanie przetworzyć 3D trójwymiarową twarz realnego człowieka w kształt 2-w dwuwymiarową. Oczywiście taki rysownik malarzy nie zawsze rysuje malują idealnie ponieważ nie ma dużo czasu. Więc twarze na papierze ogólnie wychodzą trochę dziwacznie.

  Jest Na rysunku jest jeszcze trzeci mężczyzna który stoi ciut obok i trochę z tyłu od rysownika malarza. On Nic nie robi tylko patrzy zza ramienia na te jak malarzrysownik rysuje twarz turysty. Ten Obserwator ten jest całkowicie pozbawiony włosów na głowie i jest dość gruby, raczej nie jest tyle gruby co ale ma wielkie brzucho i taki że a także wielki nos. On Trzyma once poza sobą ciebie i jest nagina się trochę nagięty nad rysownikiem malarzem.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More