Site Feedback

Rysunek drugij

Na drugim rysunku znanego ilustratora karykaturzysta Herlufa Bistrupego zostały przedstawione też trzej chłopca. Tylko tym razem mężczyzna który spokojnie patrzył na robotę rysownika nagle wybuchał śmiechem. On wciąż stoi z tyły od rysownika, trochę przysiadł, lewej ręce dotyka się do jego ramienia, a prawej palcem ukazuje na mężczyznę który przed tym był rysowany. Ten naraz idzie zaintrygowany do rysownika. Rysownik dalej siedzie na krzesełku, i wygląda ciut zdezorientowany i oszołomiony.

Myślę że ten dwaj chłopców muszą znać jeden drugiego. Lub to by było bardzo brutalnie śmiać się z całkowicie nieznajomego mężczyzny. Jestem pewien że za takie postępowanie można otrzymać po pyskowi.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Rysunek drugij

  Na drugim rysunku znanego ilustratora, karykaturzysty Herlufa Bistrupego zostali przedstawieni też także trzej chłopcy. Tylko tym razem mężczyzna, który spokojnie patrzył na robotę rysownika nagle wybuchnął śmiechem. Wciąż st tyłem do rysownika. Lekko kucną. Jego lewa ręka dotykła się ramienia karykaturzysty, a prawym palcem pokazywał mężczyznę, który przedtem był narysowany. Ten zaraz idzie zaintrygowany do rysownika. Rysownik dalej siedzie na krzesełku, i wygląda na ciut zdezorientowanego i oszołomionego.

  Myślę, że ci dwaj chłopcy muszą się znać . W przeciwnym wypadku byłoby to bardzo brutalnie śmiać się z całkowicie nieznajomego mężczyzny. Jestem pewien, że za takie postępowanie można otrzymać po pysku.

  "Otrzymac po pysku" is not polite! 
  Otherwise = W przeciwnym wypadku
  His left had = Jego lewa ręka 
  boy = chłopak, chłopiec
  boys = chłopcy

  jeden chłopiec
  dwaj chłopcy
  trzej chłopcy
  ...

  It is better to use "także" or "również" than "też" in meaning "also" in this sentence. 

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More