Site Feedback

Chłop, kpiazr i rysownik. Rysunek trzeci.

Krótki opis poprzednich rysunków. Dwaj chłopcy, dwaj wielki przyjaciele spacerowały po jakiejś ulicy. Zobaczyły oni jednego chłopca który rysował twarzy ludzi za pięć lub dziesięć minut. Jeden z przyjaciół zdecydował zostać narysowany przez tego rysownika. Za jakiejś czas kiedy część lub wszystka twarz została narysowana drugi z przyjaciół nagle i niegrzeczne wybuchnął śmiechem.

Czwarty rysunek ma takie same trzej chłopcy. Ten chłopiec który się śmiejał śmieje się dalej, tylko teraz nie tak głośnie jak przed tym. On się trzyma za brzucho jednej ręką i wyciera łzy swej prawej ręką.

Chłop który był rysowany przez rysownika obecnie stoi kolo dwóch innych chłopcy i trzyma rysunek z, oczywiście, swoją twarzą. On wziął listek z rysunkiem w dwoje ręki i gniewnie patrze na niego.

Rysownik nadal siedzi na krześle. On nie jest bardzo szczęśliwy, a nawet sytuacja dla niego w cale dużo nie przyjemną. Zdaje się, że on nie wie co robić w takim przypadku. Odkręciwszy głowę ot kpiarza i klienty, rysownik patrze kiedyś w stronę i czeka czym wszystko się skończy. Chociaż jest możliwe, że jakaś genialna myśl przyszła jemu do głowy. Będziemy widzieć dalej.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Chłop, kpiazrrz i rysownik. Rysunek trzeci.

  Krótki opis poprzednich rysunków. Dwaj chłopcy, dwaj wielkicy przyjaciele spacerowałyli po jakiejś ulicy. Zobaczyłyli (zobaczyły - girls / zobaczyli - boys) oni jednego chłopca, który rysował twarzye ludzi za w ciągu pięćciu lub dziesięćciu minut. Jeden z przyjaciół zdecydował zostać narysowanym przez tego rysownika. Za jakiejś czas, kiedy część lub wszystka twarzy została narysowana, drugi z przyjaciół nagle i niegrzecznie wybuchnął śmiechem.

  Na czwartym rysunekku ma takie same są także trzej chłopcy. Ten chłopiec który się śmiejał, śmieje się dalej, tylko teraz nie tak głośnieo jak przed tym. On się Trzyma się za brzucho jedneją ręką i wyciera łzy swej praweją ręką.

  Chłop, który był rysowany przez rysownika obecnie stoi kolo dwóch innych chłopcyów i trzyma rysunek z, oczywiście, ze swoją twarzą. On wziął listek z rysunkiem w dwoje ręki i gniewnie patrze na niego (don't understand what u mean).

  Rysownik nadal siedzi na krześle. On Nie jest bardzo zbyt szczęśliwy, a nawet cała sytuacja nie jest dla niego w cale dużo nie przyjemna. Zdaje się, że on nie wie co zrobić w takim przypadku. Odkręciwszy głowę otd kpiarza i klientya, rysownik patrzy kiedyś w stronę ... (looking where?) i czeka czym wszystko się skończy. Chociaż jest możliwe, że jakaś genialna myśl przyszła jemu do głowy. Będziemy wiedzieć dalej później.

   

  ....

  My version - to analyse:  :)

   

  Chłop, kpiarz i rysownik. Rysunek trzeci.


  Krótki opis poprzednich rysunków: dwaj chłopcy, którzy są przyjaciółmi spacerowali po jednej z ulic. Zobaczyli jakiegoś chłopca, który oferował narysowanie portretu w przeciągu pięciu, lub dziesięciu minut. Jeden z przyjaciół zdecydował się na wykonanie portretu. Po jakimś czasie kiedy część twarzy została narysowana, drugi z chłopców nagle, dość niegrzecznie wybuchnął śmiechem.

   

  Na czwartym rysunku także są trzej chłopcy. Ten chłopiec, który się śmiał, śmieje się dalej, teraz jednak nie tak głośno jak wcześniej. Trzyma się za brzuch jedną ręką, a drugą wyciera łzy. Chłopiec któremu wykonywano portret, stoi obok rysownika i swojego przyjaciela, jednocześnie trzymając rysunek ze swoją twarzą.


  Rysownik w dalszym ciągu siedzi na krześle. Nie wygląda na zadowolonego, a cała sytuacja nie jest dla niego komfortowa i przyjemna. Wydaje sie, że nie do końca wie co zrobić w takim przypadku. Odwrócił głowę od kpiarza i swojego klienta i czeka, aż cała sytuacja się zakończy. O tym co było dalej, będziemy wiedzieć później.

   

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More