Site Feedback
Important Notice: Feb 1st from 05:00 to 08:00 (UTC) , italki will be down for scheduled maintenance. If you have scheduled sessions during this time, read our Announcement

Kodėl aš pradėjau mėgti Lietuvą?

Prieš keletus metus, aš žiūrėjau Euroviziją televizijoje ir man labai patiko Lietuvos dainininkas. Savo balsas - labai gražus ir visapusiškas. Atradau, kad jis taip pat dainavo metalo grupėje. Jėga! Aš metalista nuo paauglystės.

Vilniaus radijo laida "Audronaša" ėmė interviu su grupė. Aš galvojau: "Tikriausiai, aš nieko nesuprasiu, bet galbūt galima siųsti klausimus angliškai." Tada, jungiau į Audronašos tinklalapį ir visi buvo nuo nustebinę, nes aš ispanė. Grupė ir diktoriūs buvo labai malonūs :D Po to, aš grįžau kiekvieną savaitę, jie tapo mano draugais ir man rodė apie daug lietuviško metalo, muziko ir tradicijų :)

(Took me about 2 hours to write this, and had to use dictionary way too much -_-)

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Kodėl aš pradėjau mėgti Lietuvą?

  Prieš keletus kelis metus (/keletą metų) aš žiūrėjau Euroviziją televizijoje per televiziją ir man labai patiko Lietuvos dainininkas. Savo Jo balsas - labai gražus ir visapusiškas. Atradau, kad jis taip pat dainavo metalo grupėje. Jėga! Aš metalistė nuo paauglystės.

  Vilniaus radijo laida "Audronaša" ėmė su iš grupės interviu. Aš galvojau: "Tikriausiai aš nieko nesuprasiu, bet galbūt galima siųsti klausimus angliškai." Tada jungiau įėjau į Audronašos tinklalapį (/įsijungiau Audronašos tinklalapį) ir visi buvo nuo nustebinę, nes kad aš ispanė. Grupė ir diktorius buvo labai malonūs :D Po to aš grįždavau (/užeidavau į tinklalapį) kiekvieną savaitę, jie tapo mano draugais ir man rodė apie daug lietuviško metalo, muzikos ir tradicijų :)

  (Took me about 2 hours to write this, and had to use dictionary way too much -_-)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More