Site Feedback

Kodėl aš pradėjau mėgti Lietuvą?

Prieš keletus metus, aš žiūrėjau Euroviziją televizijoje ir man labai patiko Lietuvos dainininkas. Savo balsas - labai gražus ir visapusiškas. Atradau, kad jis taip pat dainavo metalo grupėje. Jėga! Aš metalista nuo paauglystės.

Vilniaus radijo laida "Audronaša" ėmė interviu su grupė. Aš galvojau: "Tikriausiai, aš nieko nesuprasiu, bet galbūt galima siųsti klausimus angliškai." Tada, jungiau į Audronašos tinklalapį ir visi buvo nuo nustebinę, nes aš ispanė. Grupė ir diktoriūs buvo labai malonūs :D Po to, aš grįžau kiekvieną savaitę, jie tapo mano draugais ir man rodė apie daug lietuviško metalo, muziko ir tradicijų :)

(Took me about 2 hours to write this, and had to use dictionary way too much -_-)

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Kodėl aš pradėjau mėgti Lietuvą?

  Prieš keletus kelis metus (/keletą metų) aš žiūrėjau Euroviziją televizijoje per televiziją ir man labai patiko Lietuvos dainininkas. Savo Jo balsas - labai gražus ir visapusiškas. Atradau, kad jis taip pat dainavo metalo grupėje. Jėga! Aš metalistė nuo paauglystės.

  Vilniaus radijo laida "Audronaša" ėmė su iš grupės interviu. Aš galvojau: "Tikriausiai aš nieko nesuprasiu, bet galbūt galima siųsti klausimus angliškai." Tada jungiau įėjau į Audronašos tinklalapį (/įsijungiau Audronašos tinklalapį) ir visi buvo nuo nustebinę, nes kad aš ispanė. Grupė ir diktorius buvo labai malonūs :D Po to aš grįždavau (/užeidavau į tinklalapį) kiekvieną savaitę, jie tapo mano draugais ir man rodė apie daug lietuviško metalo, muzikos ir tradicijų :)

  (Took me about 2 hours to write this, and had to use dictionary way too much -_-)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More