Site Feedback

Počasí

Jak už třeba víte, je počasí v současné době v Anglii HROZNÉ. Prší a prší a je záplava skoro všude v jižní Anglii. Myslela jsem, že by bylo pro mě v pořádku, protože bydlím v severní Anglii a navíc, bydlím na kopce. Ale bohužel já mám taky problémy. Dneska jsem si všimla, že spodek kartonové krabice na podlaze vedle dveří byla mokrá. Cítila jsem podlahu a koberec byl opravdu mokrý. Zdá se, že kde se dveře se zemí setkají, není vodotěšný a voda unikne pod podlahu!
Netěším se o jaře, protože když máme jěště aprilové počasí nebude přestat pršet! Normálně je léto pro mě přílíš horké. Nemůzu se opalovat - jenom se spálím. Když je vedro, ztratím chuť, stanu se líný a nenávidím být zpocená! Moje nejoblíbené roční období je podzim. Na podzim mám narozeniny a když mám štěští, je možná mít babí léto. Je mi taký líbí, jak listí barvy změní!

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Počasí

  Jak už možná víte, je počasí v současné době v Anglii HROZNÉ. Prší a prší a jsou záplavy skoro všude v jižní Anglii. Myslela jsem, že se mě to nebude týkat, protože bydlím v severní Anglii a navíc bydlím na kopci, ale bohužel mám taky problémy. Dneska jsem si všimla, že spodek kartonové krabice na podlaze vedle dveří byl mokrý. Cítila jsem podlahu (what do you mean?) a koberec byl opravdu mokrý. Zdá se, že prostor, kde se dveře dotýkají země, není vodotěsný a voda uniká pod podlahu!
  Netěším se na jaro, protože když máme jěště aprilové počasí, nepřestane jen tak pršet! Normálně je léto pro mě přílíš horké. Nemůzu se opalovat - jenom se spálím. Když je vedro, ztratím chuť, jsem líná a nenávidím být zpocená! Moje nejoblíbené roční období je podzim. Na podzim mám narozeniny a když mám štěští, je babí léto. Také se mi líbí, jak listy mění svou barvu!

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More