Site Feedback

Mano mažos atostogos.

Praeitą savaitę aš atostogavau Ispanijos šiaurėje. Aš su drauge važiavau (važiavome?) į La Coruñą ir Ovjedą.
Aš niekada nebuvau Galicijos rajone iki šio laiko. Ten yra kalnai, miškai, paplūdimiai ir uolai. Oras buvo labai vėjuotas ir debesuotas, bet mes nematėme milžiniškų bangų :(
Mes aplankėme Šv. Antonio pilį, Heraklio bokštą (Tai yra švyturys tikrai) ir Marios Pitos aikštę. Maria Pita turi labai įdomią istoriją: Ji buvo Galicijos didvyrė kai Anglijos laivynas bandė užpulti La Coruñą. Ji organizavo miesto apsaugą su moterimis ir vaikais, nes Ispanijos kareiviai - nepakankamai.
Ovjedas - mano mėgstamiausias Ispanijos miestas. Aš ten gyvenau per du metus, ir man labai patinka aplankyti dažnai Astūrijos draugus.
Astūrijos rajonas - labai lietingas. Todėl, peizažas dažniausiai žalias. Mes lipome į Naranco kalną ir radome šernų pėdsakus! Kalno viršunėje buvo ramybė ir graži panorama.
Astūrijos gyventojai mėgsta gerą maistą. Jie visada geria sidrą ir valgo didelius mėsos gabalus su stipriu sūriu. Alkanauti ten - neįmanoma.
Aš tikrai buvau reikalinga atostogų ir sprukti iš Madrido!

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Mano mažos (trumpos) atostogos.

  Praeitą savaitę aš atostogavau Ispanijos šiaurėje. Aš su drauge važiavau (važiavome?) į La Coruñą ir Ovjedą.
  dar niekada nebuvau Galicijos rajone regione iki šio laiko. Ten yra kalnai, miškai, paplūdimiai ir uolos. Oras buvo labai vėjuotas ir debesuotas, bet mes nematėme milžiniškų bangų :(
  Mes aplankėme Šv. Antonio pilį, Heraklio bokštą (iš tikrųjų Tai yra švyturys tikrai) ir Marios Pitos aikštę. Maria Pita turi labai įdomią istoriją: Ji buvo Galicijos didvyrė kai Anglijos laivynas bandė užpulti La Coruñą. Ji organizavo miesto apsaugą su moterimis ir vaikais, nes Ispanijos kareivių buvo nepakankamai.
  Ovjedas - mano mėgstamiausias Ispanijos miestas. Aš ten gyvenau per du metus, ir man labai patinka aplankyti dažnai (dažnai aplankyti) Astūrijos draugus.
  Astūrijos rajonas regionas - labai lietingas. Todėl, peizažas dažniausiai žalias. Mes lipome į Naranco kalną ir radome šernų pėdsakus! Kalno viršūnėje buvo ramybė ir graži panorama.
  Astūrijos gyventojai mėgsta gerą maistą. Jie visada geria sidrą ir valgo didelius mėsos gabalus su stipriu pelėsiniu sūriu. Alkanauti ten - neįmanoma.
  Aš tikrai buvau reikalinga atostogų Man tikrai reikėjo atostogų ir sprukti iš Madrido!

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More