Site Feedback

Mano vežliai

Turiu du vežlius. Jų vardai yra Galilea ir Bichin, aš juos labai myliu.
Kada aš buvau mažulė, broliukas ir aš visada žiūrėdavome Vežliukus Nindzes (Aš nebesu mažulė bet dar juos žiūriu! XD). Todėl, mes dažnai prašėme mamytei pirkti vežliukus gyvūnų parduotuvėje. O vieną gerą dieną prieš dvidešimt metus, Galilea atvyko namus. Ji buvo mažesnė už spyną! Galileos vardas kyla iš romantiškos dainos kad man labai patiko.
Dabar, Galilea yra didelė! Ji daug augo (priaugo?) ir sveria vieną ir pusę kilogramo. Kiekvieną dieną aš žaidžiu su ja ir ją bučiuoju xD Brolis sako kad Galilea patirs stresą dėl manęs, bah!
Bichin atvyko vėliau. Jis yra skirtingas rūšis: Galilea yra Floridos pelkių vežlys, o Bichin - Misisipės upės vežlys. Bichin reiškia maždaug “Padarukas” lietuviškai, nes jis jau suaugęs vežlys, bet dar labai mažas. Jam labai patinka šikti ir šlapintis ant manęs, todėl aš nedaug žaidžiu su juo. Bichin labiau mėgsta žaisti su Galilea akvariume.
Mano brolio naujas namas turi šodą ir jis nori ten paimti vežlius. Manau, kad aplinka būs geresnė vežliams, bet aš būsiu labai liūdna be brangių vežliukų :(

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Mano vėžliai

  Turiu du vėžlius. Jų vardai yra Galilea ir Bichin, aš juos labai myliu.
  Kai aš buvau mažulė, (geriau sakyti maža ar mažytė, nes mažulė neretai vartojama neformalioje kalboje kalbant apie merginas, pavyzdžiui o mažule (oh baby)) broliukas ir aš visada žiūrėdavome Vėžliukus Nindzes (Aš nebesu mažulė bet vis dar juos žiūriu! XD). Todėl, mes dažnai prašėme mamytės pirkti vėžliukus gyvūnų parduotuvėje. O vieną gerą dieną prieš dvidešimt metų, Galilea atvyko į namus. Ji buvo mažesnė už spyną! (¿?) Galileos vardas kyla yra kilęs iš romantiškos dainos, kad kuri man labai patiko.
  Dabar, Galilea yra didelė! Ji daug augo priaugo ir sveria vieną ir pusę (paprastai yra sakoma pusantro) kilogramo. Kiekvieną dieną aš žaidžiu su ja ir ją bučiuoju xD Brolis sako, kad Galilea patirs stresą dėl manęs, bah!
  Bichin atvyko vėliau. Jis yra skirtingas kitos/kitokios rūšies: Galilea yra Floridos pelkių vėžlys, o Bichin - Misisipės upės vėžlys. Bichin reiškia maždaug “Padarukas” (geriau sakyti padarėlis) lietuviškai, nes jis jau suaugęs vėžlys, bet dar labai mažas. Jam labai patinka šikti ir šlapintis ant manęs, todėl aš nedaug žaidžiu su juo. Bichin labiau mėgsta žaisti su Galilea akvariume.
  Mano brolio naujas namas turi sodą ir jis nori ten paimti vėžlius. Manau, kad aplinka bus geresnė vėžliams, bet aš būsiu labai liūdna be brangių vėžliukų :(

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More