Site Feedback

Niemkenstein

Wszyści z nas znają historię Doktora Frankensteina: Chciał stworzyć życie w nienaturalnym sposób. Rezultat tego eksperimentu było Potwórzem Frankensteina. Te biedne stwordzenie było zle zrozumiane: Rzeczywiście nie chciało nikomuś zaszkodzić. W innym sensie jego historia jest bardzo podobna do mojej. Chcę coś mówić po polsku, jednak popelniam błędy. Pisajać straszne zdania stwarzam niepotwór. Mój tekst jest Niemkensteinem i polacy boją się jego składni.

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Bardzo proszę!

  Link do nagrania: https://audioboo.fm/boos/1977748-niemkenstein

   

   

  Niemkenstein

  Wszyscy z nas znają historię doktora Frankensteina - chciał stworzyć życie w nienaturalny sposób. Rezultatem tego eksperymentu był potwór Frankenstein. To biedne stworzenie było źle zrozumiane. Rzeczywiście nie chciało nikomu zaszkodzić. W pewnym sensie jego historia jest bardzo podobna do mojej. Chcę mówić po polsku, jednak popełniam błędy. Pisząc straszne zdania stwarzam potwora. Mój tekst jest Niemkensteinem i Polacy boją się jego składni.


  Mogę przeczytać i umieścić gdzieś w internecie nagranie. To bardzo ułatwia naukę, bo od razu jest wymowa. Chcesz?

  Niemkenstein

  Wszyscy z nas znają historię Doktora Frankensteina: Chciał stworzyć życie w nienaturalnym sposób. Rezultatem tego eksperymentu był Potwórzem Frankensteina. Te biedne stwordzenie było źle zrozumiane: Rzeczywiście nie chciało nikomuś zaszkodzić. W innym sensie jego historia jest bardzo podobna do mojej. Chcę coś (möglicherweise: trochę) mówić po polsku, jednak popełniam błędy. Pisząc straszne zdania stwarzam niepotwora. Mój tekst jest Niemkensteinem i polacy boją się jego składni.

   

  Gut. Es ist keiner Frankenstein :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More