Site Feedback

Počasí

Zkusila jsem psát bez slovníku....

V Anglii je možné zažít celá roční období v jednom dnu. Fouká, svítí, prší a potom v noci mrazí! V Anglii je to chytré, vždycky s sebou mít deštník nebo nějaký svetr. Hodně cizinců myslí, že Angličani se blázní, když svítí a je nad 20°C protože hned svlékají. Každý nosí tričko a koupí zmrzlinu nebo plánuje grilovat.
Navštěvovala jsem kamarádku v Španělsku v květnu a chtěla jsem plavat, protože ona měla bazén, ale ona byla moc překvapená a řekla, že vůbec nebudeme plavat, protože je příliš chladno! Nehledě na toho, jsem zvládla se spálit.
Dnes je oblačno a prší. Předpověď počasí řekla, že bude polojasno až jasno ale nevěřím to, protože jsou opravdu hodně mraků.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Počasí

  Zkusila jsem psát bez slovníku... .

  V Anglii je možné zažít celá všechna roční období v jednom dnu. Fouká vítr , svítí slunce, prší a potom v noci mrazí mrzne! V Anglii je to chytré moudré, vždycky s sebou mít mít vždy sebou deštník nebo nějaký svetr. Hodně cizinců si myslí, že Angličani se blázní zbláznili, když svítí a je nad 20°C protože hned svlékají protože se hned svlékají, když je jasno a 20°C. Každý nosí má na sobě tričko a koupí si zmrzlinu nebo plánuje grilovat.
  Navštěvovala Navštívila jsem kamarádku v Španělsku v květnu a chtěla jsem si zaplavat, protože ona měla bazén, ale ona byla moc překvapená a řekla, že vůbec nebudeme nepůjdeme plavat, protože je příliš chladno! Nehledě na toho, jsem zvládla se spálit spálila.
  Dnes je oblačno a prší. Předpověď počasí řekla, že bude polojasno až jasno ale nevěřím tomu, protože jsou je opravdu hodně mraků.

   

   

  Jestli ti to opraví jěště někdo, radši jse spolehni na něj, ale máš to alespoň trocha vylepšený.

   

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More