Site Feedback

Kovo vienuoliktoji

Žinau, kad šiandien svarbi ir džiaugi diena lietuviams, jie švenčia nepriklausomybę. Tačiau, Ispanijoje yra labai liūdna diena. Norėčiau bandyti jums pasakyti apie 2004 kovo vienuoliktąją.

Prieš dešimt metus, mūsų vyriausybė manė, kad susidraugauti prezidentą Bush Jr. ir žaisti karą su juo, galėtų būti juokinga. Todėl, daug ispanų kareivių išvyko į Iraką. Al-Kaedos teroristams tai nepatiko ir jie išsprendžia atkeršyti.
Aną dieną, kai visi buvo kelyje į darbą arba fakultetą, keli dirbantys priemiestiniai traukiniai staiga sprogo. Mano priemiesčio stotyje, vienas traukinys irgi sprogo. Aš galėjau žiūrėti greitąsias pagalbas ir policijas iš langos ir televizoriaus tuo pat metu. Žiūrėjau kaimynų, buvusių bendraklasių vardus ir veidus tarp kūnų ir sužeistųjų. Bet mes - nelabai nelaimingi.
Atocha - beveik didžiausia stotis Madride, buvo pilnai perpildyta. Ten buvo daug sprogimų.
Galų gale, 192 žmogūs mirė ir beveik 2000 buvo sužeisti arba sužaloti.

Policija rado teroristus porą dienų vėliau. Jie nusižudė ir paliko bombą, kuri zudė policijos pareigūną ir naikino pastatą.

Ispanijos vyriausybė nenorėjo skaitytis su faktais nei savo kalte, todėl melavo. Sako, kad teroristai buvo ispaniai iš ETA grupės, ne musulmonai iš Al-Kaedos. Laimei, įrodymai atidengė savo melą.

Atsiprašau už liūdną pasakojimą.

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Kovo vienuoliktoji

  Žinau, kad šiandien svarbi ir džiaugi diena lietuviams, jie švenčia nepriklausomybę. Tačiau, Ispanijoje yra labai liūdna diena. Norėčiau pabandyti jums pasakyti papasakoti apie 2004 kovo vienuoliktąją.

  Prieš dešimt metų, mūsų vyriausybė manė, kad susidraugauti su prezidentu Bush Jr. ir žaisti karą su juo, galėtų būti juokinga. Todėl, daug ispanų kareivių išvyko į Iraką. Al-Kaedos teroristams tai nepatiko ir jie išsprendžia nusprendė atkeršyti.
  Aną dieną, kai visi buvo kelyje į darbą arba fakultetą, keli dirbantys priemiestiniai traukiniai staiga sprogo. Mano priemiesčio stotyje, vienas traukinys irgi sprogo. Aš galėjau žiūrėti matyti/stebėti greitąsias pagalbas ir policijas (greitosios pagalbos ir policijos mašinas) pro langą ir televizijoje tuo pat metu. Žiūrėjau Mačiau kaimynų, buvusių bendraklasių vardus ir veidus tarp kūnų ir sužeistųjų. Bet mes - nelabai nelaimingi. (Norėjai pasakyti "Mes - labai nelaimingi"?)
  Atocha - beveik didžiausia stotis Madride, - buvo pilnai (visiškai) perpildyta. Ten buvo daug sprogimų.
  Galų gale, 192 žmogūs žmonės mirė ir beveik 2000 buvo sužeisti arba sužaloti.

  Policija rado teroristus porą dienų vėliau po poros dienų. Jie nusižudė ir paliko bombą, kuri nužudė policijos pareigūną ir sunaikino pastatą.

  Ispanijos vyriausybė nenorėjo skaitytis su pripažinti nei faktų, nei savo kaltės, todėl melavo. Sakė (Teigė), kad teroristai buvo ispaniai iš ETA grupės, ne musulmonai iš Al-Kaedos. Laimei, įrodymai atidengė atskleidė savo melą.

  Atsiprašau už liūdną pasakojimą.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More