Site Feedback

Pavasaris

Jau pavasaris Madride! Oras yra saulėtas, galima pasivaikščioti be palto ir vakarėja vėliau. Dar nėra gelių, bet medžiai atrodo žaliesniai (žalesniai?) ir jų žiedadulkės yra visur dirve.
Gyvūnai taip pat pastebi: mano vėžliai - alkani kaip vilkas, ir patinas labai "trukdo" patelei. Balandžiai tupia namų balkone triukšmingam garbinimui ir vėlesniam lytiniam santykiavimui. Blogiausi - vabzdžiai: Einu į gatvę ir visur randu vikšrai: ant žemės, ant suolių, ant laiptų... Šlykštu! Kaskart aš atidarau langą, skydblakės lekia į MANE, kodėl??? Be to, prisimenu rasti jų mažyčius žalius kiaušinius užuolaidose... Aš pasibjaurėjusi.

Lietuvoje, pavasaris reiškia dar sniegą ir oro atmainas, manau. Turi būti nuostabu matyti geles ir daigus po truputį ant sniegos, arba ežerus tirpti. Jūs taip pat turite pavasario lygiadienio šventę. Nėra nieko panašus Ispanijoje :(

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Pavasaris

  Madride jau pavasaris ! Oras yra saulėtas, galima pasivaikščioti be palto, vėliau vakarėja. Dar gėlės nežydi , tačiau pradeda sprogti medžiai,bunda gamta.
  Gyvūnai taip pat tai jaučia: mano vėžliai - alkani kaip "vilkai", patinas  sukiojasi apie patelę. Balandžiai triukšmingai būriuojasi namų balkonuose -ruošiasi poravimuisi . Blogiausia- vabzdžiams...visur pilna vikšrų: ant žemės, ant suolų, ant laiptų... Šlykštu! Kaskart , kai aš atidarau langą, skydblakės lekia į mane, kodėl??? Be to, nuolat randu jų mažyčius žalius kiaušinėlius užuolaidose... Aš pasibjaurėjusi.

  Lietuvoje dar pavasaris žadantis oro permainas. Nuostabu stebėti besikalančias gėles ir daigus iš po  sniego,  stebėti ant ežero tirpstantį ledą. Jūs turite pavasario lygiadienio šventę. Nėra nieko panašus Ispanijoje :(

   

  Pavasaris

  Jau pavasaris Madride! Oras yra saulėtas, galima pasivaikščioti be palto ir vakarėja vėliau. Dar nėra gėlių, bet medžiai atrodo žaliesniai (žalesniai?) ir jų žiedadulkės yra visur dirve (norėjai pasakyti - ant žemės?).
  Gyvūnai taip pat pastebi: mano vėžliai - alkani kaip vilkas, ir patinas labai "trukdo" patelei. Balandžiai tupia namų balkone triukšmingam garbinimui (1?) ir vėlesniam lytiniam santykiavimui. Blogiausia - vabzdžiai: einu į gatvę (einu gatve / išeinu į gatvę) ir visur randu vikšrų: ant žemės, ant suolių, ant laiptų... Šlykštu! Kaskart kai aš atidarau langą, skydblakės lekia į MANE, kodėl??? Be to, prisimenu rasti (2?) jų mažyčius žalius kiaušinius užuolaidose... Aš pasibjaurėjusi.

  Lietuvoje, pavasaris reiškia dar sniegą ir oro permainas, manau. Turi būti nuostabu matyti gėles ir daigus po truputį ant šalia sniegos, arba atitirpstančius ežerus tirpti. Jūs taip pat turite pavasario lygiadienio šventę. Nėra nieko panašus Ispanijoje :(

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More