Site Feedback

Virtuvėje

Man patinka gaminti maistą, bet mano šeima nepasitiki manęs. Todėl, aš negaliu daryti daug bandymų virtuvėje. Kartais, aš kepu pyragus arba sausainius draugų gimtadieniams, aš mėgaujosi ypač konditerijos gamyba. Paprastai, mano pyragai atrodo negražūs bet draugai tvirtina kad jie yra skanūs! Šeima mano kad jie yra neblogi ir visada turi panašų skonį.
Kalėdas aš norėjau bandyti naują receptą, todėl aš ieškojau kaip gaminti lietuviškas aguonų vyniotinis. Kaip negandas! Naudojau neteisingą mielių tipą ir vyniotinis augo ir augo krosnyje. Aguonų ir migdolų pripildymas dygo kaip iš ugnikalnio. Galų gale vyniotinis buvo bjaurus bet valgomas. Brolis atsisakė jį valgyti, Motina sakė kad skruzdėlynas jį atrodė (Valgyti aguoną nėra labai paprastas Ispanijoje) ir Tėvas man klausė kodėl aš gaminu saldų šlamštą. Matykite, mano šeima - maloniausia, hahaha.
Mažiausiai, aš ir mano visada alkani draugai tikrai mėgavomės vyniotiniu.

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Virtuvėje

  Man patinka gaminti maistą, bet mano šeima nepasitiki manimi. Todėl, aš negaliu daryti daug bandymų virtuvėje. Kartais, aš kepu pyragus arba sausainius draugų gimtadieniams, aš mėgaujuosi ypač konditerijos gamyba. Paprastai, mano pyragai atrodo negražūs, bet draugai tvirtina, kad jie yra skanūs! Šeima mano, kad jie yra neblogi ir visada turi panašų skonį.
  Per Kalėdas aš norėjau bandyti naują receptą, todėl aš ieškojau kaip gaminti lietuvišką aguonų vyniotinį (/kaip gaminamas lietuviškas aguonų vyniotinis). Kaip negandas! (?) Naudojau neteisingą blogą/netinkamą mielių tipą ir vyniotinis augo ir augo krosnyje. Aguonų ir migdolų pripildymas įdaras dygo kaip iš ugnikalnio. Galų gale vyniotinis buvo bjaurus (geriau sakyti - neskanus), bet valgomas. Brolis atsisakė jį valgyti, motina (geriau sakyti - mama) sakė, kad jis atrodė kaip skruzdėlynas jį atrodė (valgyti aguonas nėra labai paprastas įprasta Ispanijoje) ir tėvas manęs klausė, kodėl aš gaminu saldų šlamštą. Matote, mano šeima - pati maloniausia, hahaha.
  Mažiausiai, Bent jau aš ir mano visada alkani draugai tikrai mėgavomės vyniotiniu.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More