Site Feedback

Apie Madridą

Madridas yra Ispanijos sostinė, ir čia gyvena 6.500.000 asmenų. Tikrai per daug. Beveik visada yra ant Madrido užteršimo beretė dėl perviršinio eismo. Nes Madridas atrodo turėti daug mašinų negu žmonės.

Mes turime paminklus, įdomią architektūrą, dangoraižius ir muziejus, todėl Madridas yra įdomus miestas turistams. Tačiau aš manau kad Madridas - nemaloni vieta. Vasarą, miestas ištuština nes jis tampa pragaru. Kvėpuoti karštą orą, visur matyti sausą sudžiūvusią augmeniją… viskas smardina, abu pažodžiui ir perkeltine reikšme. Žiema Madride yra lietinga ir šalta. Dažnai yra rūka arba šerkšnas, bet sniega - beveik niekada. Gal geriau, nes mūsų laikais daug vargšių “gyvena” sostinės gatvėse dėl krizės. Tačiau žiemą žmonių masės išeina apsipirkti Kalėdoms. Negalima vaikščioti po centrą, visiškai neįmanoma.

Madrido herbas yra uogas ėdanti meška iš medį. Juokingas faktas: Nėra lokių arba meškų Madride nuo XV amžiaus apytikliai, o uogos neauga medžiuose, bet krūmuose. Tik yra viena upė sostinėje: Manzanares upė (pavadinimas reiškia “obelių sodai”, bet obelys irgi nebėra Madrido mieste). Seniai, buvo daug upelių bet valdytojai statė kelius ant jų vagų. Dabar kai lyja, keliai patvinsta.

Po šių faktų, ar jūs pamatėte kad aš nekenčiu mano miesto? xD

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Apie Madridą

  Madridas yra Ispanijos sostinė, ir čia gyvena 6.500.000 asmenų žmonių. Tikrai per daug. Beveik visada yra ant Madrido (Beveik visada virš Madrido kybo / Madridą dengia) užteršimo teršalų beretė dėl perviršinio (perteklinio) eismo. NesMadridas, atrodo, turėti daugiau mašinų negu žmonės.

  Mes turime paminklus, įdomią architektūrą, dangoraižius ir muziejus, todėl Madridas yra įdomus miestas turistams. Tačiau aš manau, kad Madridas - nemaloni vieta. Vasarą, miestas ištuštinėja, nes jis tampa pragaru. Kvėpuoti karštąu orąu, visur matyti sausą sudžiūvusią augmeniją… viskas smairdina, abu pažodžiui ir perkeltine reikšme. Žiema Madride yra lietinga ir šalta. Dažnai yra rūkas arba šerkšnas, bet sniega - beveik niekada nesninga. Gal ir geriaui, nes mūsų laikais daug vargšių “gyvena” sostinės gatvėse dėl krizės. Tačiau žiemą žmonių masės išeina apsipirkti Kalėdoms. Neįmanoma Negalima vaikščioti po centrą, visiškai neįmanoma.

  Madrido herbas yra uogas nuo medžio ėdanti meškaiš medį. Juokingas faktas: Nnėra lokių arba meškų Madride nuo apytiksliai/apytikriai/maždaug XV amžiaus apytikliai, o uogos neauga medžiuose, bet krūmuose (ant medžių, bet ant krūmų). Tik yra viena upė sostinėje: Manzanareės upė (pavadinimas reiškia “obelių sodai”, bet obelysų irgi nebėra Madrido mieste). Seniaui, buvo daug upelių, bet valdytojai statė kelius ant jų vagų. Dabar, kai lyja, keliai patvinsta.

  Po šių faktų, ar jūs pamatėte, kad aš nekenčiu mano savo miesto? xD

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More