Site Feedback

Velykos

Nenorėčiau įžeisti jokio krikščionio, bet šiandien aš rašysiu apie Velykų tradicijas Ispanijoje, kurios man atrodo groteskinės.
Velykas visur yra religinės procesijos: Parapijiečiai aprengia Šv. Marijos arba Kristaus milžiniskas medines statulas drabužiais, padabina papuosalais bei gelėmis ir išveda jas pasivaikščioti ant jų pečių. Procesijos pritraukia turistus (Vargšai "paslaptingai" dingsta per Velykas, todėl jie negali "trukdyti" turistams.) ir ugningus krikščionius, kurie visada nori liesti statulą. Dažnai jų verkantys maži vaikai taip pat liečia statulą. Jie - labai įbaiminę, bet jų tėvai - pagaliau patenkinti.
Oras per Velykas Ispanijoje - dažnai lietingas. Jei lyja, nėra procesijos ir parapijiečiai bei krikščioniai verkia ir verkia, kaip raudotojai.
Kelete miestuose, parapijiečiai dėvi drabužius kaip kukuksklanai ir neša botagus. Jie plakasi nugarą iki kraujo leidimo. Labai nemalonu.

Man labai patinka lietuviški margučiai! Čia nėra nieko panašu. Mes tik turime labai brangius šokolado pavidalus ir torrijas. Neturiu torrijos recepto, bet yra labai skanios ir geriausia Velykų tradicija aiškai.

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Velykos

  Nenorėčiau įžeisti jokio krikščionio, bet šiandien aš rašysiu apie Velykų tradicijas Ispanijoje, kurios man atrodo groteskinės.
  Velykaos visur yra religinės procesijos: Pparapijiečiai aprengia Šv. Marijos arba Kristaus milžinisškas medines statulas drabužiais, padabina papuosšalais bei geėlėmis ir išveda jas pasivaikščioti, nešdami ant pečių. Procesijos pritraukia turistus (Vvargšai "paslaptingai" dingsta per Velykas, todėl jie negali "trukdyti" turistams.) Iir ugningus krikščionius, kurie visada nori paliesti statulą. Dažnai jų verkiantys maži vaikai taip pat liečia statulą. Jie - labai įbaiminęti, bet jų tėvai - pagaliau patenkinti.
  Oras per Velykas Ispanijoje - dažnai lietingas. Jei lyja, nėra procesijos (/procesija nevyksta) ir parapijiečiai bei krikščioniaiys verkia ir verkia, kaip raudotojai (verksniai).
  Keleteiuose miestuose (/Keletame miestų), parapijiečiai dėvi drabužius kaip Kkukuksklanaio nariai ir neša botagus. Jie plakasi nugarą iki kraujoleidimo. Labai nemalonu.

  Man labai patinka lietuviški margučiai! Čia nėra nieko panašaus. Mes tik turime labai brangiaus šokolado pavidalus figūras ir torrijas. Neturiu torrijos recepto, bet jos yra labai skanios ir tai iš tikrųjų yra geriausia Velykų tradicija aiškai.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More