Site Feedback

Lietuviški filmai

Aš dar negaliu suprasti lietuviškų filmų be angliškai arba ispaniškai subtitrų, bet man labai patinka jie žiūrėti. Filmai labai padėda mokytis apie šalį ir savo istoriją ir kultūrą. Todėl, aš jums nerekomenduoju ispaniškų filmų, hahaha.

Pirmas lietuviškas filmas kad aš žiūrėjau - "Dievų miškas". Man atrodė labai žvarbu ir humaniška. Filmas labai gerai parodo kaip lietuviai buvo įstrigę tarp dviejų totalitarinių diktatūrų.
Panašią tematiką turi "Vilniaus getas", bet šis filmas mane pravirkdė! Per daug aukų ir beviltiškų žmonių :(

Man sakė, kad "Riešutų duona" - klasikas! Man labai patiko, mažo kaimo istorijos man atrodo įdomios ir patogios. Bei aš gerai suprantu turėti kietakakčius tėvus.

Nekenčiu filmo "Aurora"... Idėja - labai gera, "Celė" panaši, bet aš tikrai tikrai norėjau spirti šlykštų veikėja. Man irgi nepatiko "Nereikalingi žmones", jį žiūrėjau be subtitrų, bet buvo keistas.

Aš taip pat prisimenu žiūrėti "Balkonas" (šis trumpas filmas sukurstė mano giros troškulį!), "Tadas Blinda. Pradžia" (Subinė auksinė....tikriai???) ir "Knygnešys" (jo nemėgsti -neįmanoma). Bet mano mėgstamas - "Paskutiniai Brėmeno muzikantai". Roko ir metalo filmai man paprastai atrodo labai malonūs, ir aš net žiūrėjau originalą spektaklį Keistuolių teatre Vilniuje. Galėjau dainuoti (neteisingai) gabalų daugumą! :)

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Lietuviški filmai

  Aš dar negaliu suprasti lietuviškų filmų be angliškaių arba ispaniškaių subtitrų, bet man labai patinka jieuos žiūrėti. Filmai labai padėeda mokytis apie šalį ir savo jos istoriją ir bei kultūrą. Todėl, aš jums nerekomenduoju ispaniškų filmų, hahaha.

  Pirmas lietuviškas filmas, kad kurį aš žiūrėjau - "Dievų miškas". Man atrodė (/pasirodė) labai žvarbus, ir bet humaniškas. Filmas labai gerai parodo, kaip lietuviai buvo įstrigę tarp dviejų totalitarinių diktatūrų.
  Panašią tematiką turi "Vilniaus getas", bet šis filmas mane pravirkdė! Per daug aukų ir beviltiškų žmonių :(

  Man sakė, kad "Riešutų duona" - klasikas! Man labai patiko, mažo kaimo istorijos man atrodo įdomios ir patogios patrauklios/jaukios/mielos. Beigi (/Taip pat) aš gerai suprantu, ką reiškia turėti kietakakčius tėvus.

  Nekenčiu filmo "Aurora"... Idėja - labai gera, "Celė" panaši, bet aš tikrai tikrai norėjau spirti šlykščiam veikėjaui. Man irgi nepatiko "Nereikalingi žmoneės", jį žiūrėjau be subtitrų, bet buvo (/pasirodė) keistas.

  Aš taip pat prisimenu žiūrėtijusi (/prisimenu, kad žiūrėjau) "Balkonas" (šis trumpas filmas sukurstė (/pažadino) mano giros troškulį!), "Tadas Blinda. Pradžia" (Subinė auksinė....tikriai???) ir "Knygnešys" (jo nemėgsti -neįmanoma). Bet mano mėgstamiausias - "Paskutiniai Brėmeno muzikantai". Roko ir metalo filmai man paprastai atrodo (/yra) labai malonūs artimi, ir aš net žiūrėjau originalą spektaklį Keistuolių teatre Vilniuje. Galėjau dainuoti (neteisingai) gabalų daugumą! :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More